Europen Union
Dla architektówDla partnerów

Ukryte zawiasy

» Oferta » Akcesoria i dodatki » Do okien » Ukryte zawiasy

Ukryte zawiasy - innowacja we wnętrzu okna

W ofercie Awilux dostępne są okna uchylno-rozwierna z niewidocznymi zawiasami.

Okucie TopSelect jest ukryte w luzie wrębowym. Dzięki takiej konstrukcji okucia, zawiasy są niewidoczne przy zamkniętym oknie. To bardzo duża zaleta. Ukryte zawiasy pozwalają na kreowanie wnętrz zgodnie z upodobaniami oraz swobodny dobór kolorów i faktur okien. W przypadku standardowych zawiasów, widoczne są osłony, dostępne w niewielkiej liczbie wzorów.

Oprócz walorów estetycznych okucie ma też lepsze parametry izolacyjności cieplnej. Zawiasy są w całości schowane w suchej komorze pomiędzy skrzydłem a ramą okna. Dzięki temu nie powstaje mostek termiczny. Na całym obwodzie skrzydła zachowana jest ciągłość uszczelki.

TopSelect ma budowę modułową. Wystarczą 2 dodatkowe elementy, by zwiększyć nośność okucia ze standardowych 100 do 150 kg.

Ukryte zawiasy można stosować również do drzwi balkonowych - sprawdź szczegóły

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X