Europen Union
Dla architektówDla partnerów

O firmie

» Firma » O firmie

O firmie

AWILUX Polska – działamy z pasją

AWILUX Polska to zespół wykwalifikowanych specjalistów, który każdego dnia z techniczną precyzją tworzy konstrukcje okienne i drzwiowe, aby spełnić oczekiwania klientów. Szeroka gama rozwiązań technologicznych oraz bogata kolorystyka sprawia, że okna można dostosować do każdej estetyki otoczenia i nadać odpowiedni charakter budynkowi. Naszym celem jest promocja rozwiązań mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa i energooszczędności.

Awilux Polska Leszno

Na rynku działamy od 2006 roku, opierając swoją produkcję o niemiecką technologię firmy SCHÜCO. Oznacza to solidność, rygorystyczne przestrzeganie najwyższych standardów technicznych i dokładność wykonania. Dużą wagę przywiązujemy do terminowości i sprawnego realizowania zleceń. Zapewniają nam to nowoczesne linie produkcyjne i doświadczenie personelu. 

Na rynku polskim z powodzeniem budujemy sieć salonów firmowych. Wszyscy nasi partnerzy biorą udział w regularnym procesie szkoleń z systemów SCHÜCO oraz nowoczesnych technik montażu.
Naszym dążeniem jest pozostanie ważnym i rzetelnym partnerem w realizacjach Państwa planów i inwestycji przez wiele następnych lat.

Sprostamy nawet najbardziej skomplikowanym projektom

Awilux Premium Partner Schuco

Firma AWILUX regularnie otrzymuje też wyróżnienia, m.in Gazel Biznesu, które odzwierciedlają dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę, nawet wśród znacznie większych konkurentów. Jesteśmy też doceniani za innowacyjność, dbałość o wysoką jakoś produktów, a także obsługę klienta na najwyższym poziomie. 

Nasza historia

2006 - HeKa - jeden z największych niemieckich producentów okien opartych na systemach Schüco zakłada w Lesznie fabrykę pod kierownictwem Marka Sprengela.

2012 - Niemieccy właściciele decydują się na sprzedaż fabryki. Marek Sprengel oraz Karol Szkudlarczyk stają się właścicielami firmy.

2014 - Firma zmienia nazwę na AWILUX i działa jako niezależna polska firma. Zarząd koncentruje się na tworzeniu i umacnianiu marki AWILUX w Polsce, za granicą, zarówno w Europie, jak i w USA.

2014-2015 - Założenie spółki zależnej w Niemczech – AWILUX DE.

2016 - w styczniu AWILUX dołącza do Schüco Premium Partner, co świadczy o najwyższej jakości produkcji.

2016 - w maju firma przenosi się do nowej siedziby z nowoczesnym biurowcem i halą produkcyjną o łącznej powierzchni 8000 m2.

2020 – rozbudowa siedziby w Lesznie o kolejne 6000m2.

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X