Europen Union
Dla architektówDla partnerów

Oferta PVC

» Oferta » Oferta PVC

Okna PVC z Awilux - wybór na lata

Poza atrakcyjną ceną, okna PVC odznaczają się niezwykłą trwałością – o wiele większą, niż okna drewniane. Ze względu na swoją wytrzymałość materiałową, nie ulegają korozji, a ich kolor nie zmienia się pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Są też łatwe w utrzymaniu i nie wymagają konserwacji.  Ze względu na coraz bardziej ekologiczny proces produkcyjny, brak emisji szkodliwych substancji do otoczenia, a także poddawanie recyklingowi po okresie użytkowania, okna PVC nie narażają środowiska naturalnego.

Okna PVC są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a wszelkie zarysowania nie zmieniają koloru okien. Co więcej, uszkodzone okna można polerować, aby przywrócić ich pierwotny wygląd.

Polichlorek winylu,  z którego są wykonane, jest lekki, przez co dodatkowo nie obciąża konstrukcji obiektu budowlanego, a także pozwala tworzyć o wiele większe przeszklenia w porównaniu z oknami aluminiowymi czy drewnianymi. 

Wysoka precyzja zachowana podczas produkcji okien i nowoczesny proces technologiczny sprawiają, że okna PVC gwarantują bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa, zarówno podczas ich codziennej eksploatacji, jak i w przypadku prób włamania.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą Awilux w zakresie okien i systemów przesuwnych wykonanych z trwałego i funkcjonalnego materiału, jakim jest PVC.

W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, odpowiemy na Państwa pytania oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące okien i drzwi wykonanych z PVC.

W ramach oferty PVC proponujemy:

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X