Europen Union
Dla architektówDla partnerów

Pergole

» Oferta » Pergole

Pergole AWILUX

Komfortowo urządzony ogród to źródło przyjemności i idealne miejsce odpoczynku. Warto więc zadbać o to, by dawał również przestrzeń do relaksu bez względu na pogodę. Ciekawą propozycją są pergole, które są o wiele tańszym rozwiązaniem niż ogród zimowy.

Wprowadziliśmy więc do oferty pergole tarasowe AWILUX, które zostały zaprojektowane z naciskiem na dokładność, wysoką jakość wykonania, a także szerokie możliwości adaptacji, dzięki czemu dopasują się do indywidualnych potrzeb klienta.

Dzięki pergoli znajdziemy upragniony cień. Lamelowy dach umożliwia naturalną wentylację i swobodną cyrkulację powietrza. Poza regulacją kąta nachylenia lameli, dach można podzielić na niezależne sekcje, które można samodzielnie niezależnie obsługiwać. W ten sposób, z pomocą pilota zdanego sterowania, regulować można przepływ światła, ciepła i powietrza w dowolnej części pergoli w ciągu całego dnia. Natomiast po zamknięciu lameli tworzy się szczelny dach z systemowym odprowadzaniem wody.

Zamontowanie dodatkowo zintegrowanych ścian bocznych pozwoli osłonić się przed wzrokiem wścibskich sąsiadów, a także przed wiatrem czy deszczem. Wszystkie te możliwości sprawiają, że nawet podczas niepogody, można będzie spędzić przyjemny czas na tarasie.

Pergole tarasowe AWILUX dostępne są w wersji przyściennej, która montowana jest bezpośrednio do ściany budynku, a także wolnostojącej.

Co wyróżnia pergole AWILUX?

Eleganckie wzornictwo i wysoka jakość wykonania;

Łatwość obsługi i utrzymania czystości;

Ciekawa paleta kolorów;

Zintegrowane odprowadzanie wody;

Ukryte mechanizmy sterowania;

Opcjonalne oświetlenie LED;

Możliwość zamontowania zintegrowanych osłon bocznych (materiałowych lub szklanych);

Regulacja lameli dachu do 130st.;

Możliwość podziału dachu na niezależne sekcje i indywidualne sterowanie każdą z nich;

Wysoka odporność na wiatr, deszcz i śnieg;

Opcja łączenia pergoli;

Możliwość przesunięcia słupków do 1 metra w głąb pergoli;

Niska zabudowa – stosunkowo lekko wyglądająca konstrukcja.

Do pobrania:

Folder Pergole

Poradnik techniczny

Instrukcja pomiaru i montażu

Instrukcja obsługi i utrzymania

Gotowość budowlana

Zobacz galerię 

Pergole
Pergole
Pergole
Pergole
Pergole
Pergole
Pergole
Pergole
Pergole
Pergole
Pergole
Pergole
Pergole
Pergole
Pergole
Pergole
Pergole
Pergole
Pergole
Pergole

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X