Europen Union
Dla architektówDla partnerów

Okna PCV

» Oferta » Oferta PVC » Okna PCV

Co wyróżnia okna AWILUX?

Okna PVC to najczęściej wybierane typy okien, głównie dzięki atrakcyjnej cenie i niezwykłej trwałości. Ze względu na swoją wytrzymałość materiałową, nie ulegają korozji, nie wypaczają się, a ich kolor nie blaknie pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych.
Co więcej, okna PCV są łatwe w utrzymaniu i nie wymagają konserwacji.

Ze względu na coraz bardziej ekologiczny proces produkcyjny, brak emisji szkodliwych substancji do otoczenia, a także podleganie recyklingowi po okresie użytkowania, okna PVC nie narażają środowiska naturalnego.

Okna PVC są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a wszelkie zarysowania nie zmieniają koloru okien. Co więcej, uszkodzone okna PCV można polerować, aby przywrócić ich pierwotny wygląd.

Wysoka precyzja zachowana podczas produkcji okien i nowoczesny proces technologiczny w Awilux sprawiają, że okna PVC gwarantują bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa, zarówno podczas ich codziennej eksploatacji, jak i w przypadku prób włamania. Produkowane przez nas okna PCV bazują na sprawdzonych, niemieckich rozwiązaniach technologicznych, które cieszą się uznaniem szerokiego grona użytkowników na całym świecie.

Okna PVC od Awilux są nie tylko synonimem nowoczesności i funkcjonalności, lecz także podwyższonego komfortu i estetyki. Warto przyjrzeć się również naszej szerokiej palecie okuć i klamek. Bogactwo dostępnych kolorów może dostarczyć ciekawych inspiracji. Wybierając okna PVC z naszego asortymentu uzyskasz produkty, które będą doskonale współgrały z otoczeniem oraz elewacją budynku.

Wybierz opcję na miarę swoich oczekiwań

Awilux dostarcza okna PVC w kilku zaawansowanych technologicznie systemach. Niezależnie od tego czy szukasz indywidualnie dopasowanego designu, maksymalnej szczelności czy może interesują Cię okna otwierane na zewnątrz, z pewnością będziemy w stanie zaproponować Ci idealnie dopasowane okna PVC.

Komponenty wykorzystywane do produkcji okien PCV to gwarancja niezawodności i trwałości na długie lata. Dzięki zastosowaniu trwałych, przyjaznych dla środowiska materiałów oraz stosownych zabezpieczeń antykorozyjnych okna z tej kategorii mogą służyć z powodzeniem przez ponad 30 lat.

DOSTĘPNE SYSTEMY:

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X