Schuco partner Awilux Europen Union
Dla architektówDla partnerów

Nakładka aluminiowa

» Oferta » Akcesoria i dodatki » Do okien » Nakładka aluminiowa

 Okno z nakładką aluminiową

Nakładki aluminiowe to rozwiązanie łączące dobre parametry izolacji cieplnej, funkcjonalność, a także oryginalny design okna. Okna z nakładkami zachowują wszystkie zalety okien PVC, a zastosowane od zewnętrznej strony aluminium zapewni nowoczesny wygląd okna.

Nakładka jest bardzo solidnym wykończeniem okna, odpornym na działanie warunków atmosferycznych. Ułatwia też pielęgnację okna i ochronę przed wyblaknięciem profili.

Zaletą zastosowania nakładek aluminiowych jest też szeroki wybór kolorów z palety RAL, również w kolorach anodowanych. Dzięki temu można nadać niepowtarzalny charakter każdej inwestycji. 

Okna z nakładką produkowane w Awilux mają bardzo wysoką jakość wykonania, z perfekcyjnym połączeniem w narożach.

Nakładka aluminiowa może być zastosowana w oknach fasadowych, drzwiach balkonowych, wejściowych, a także wielkoformatowych drzwiach przesuwnych.

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X