Europen Union
Dla architektówDla partnerów

STAL

» Oferta » STAL

ODKRYJ WYJĄTKOWĄ SOLIDNOŚĆ STALI!

Zapewnij swojemu domowi nie tylko estetyczny wygląd, ale także niezrównaną trwałość dzięki naszym innowacyjnym konstrukcjom stalowym, które łączą w sobie elegancję z wyjątkową wytrzymałością.

To idealny wybór do wnętrz industrialnych, minimalistycznych, ale też w stylu skandynawskim. Idealnie komponują się z wykończeniem takim, jak strukturalne tynki, dekoracyjne betony, cegły czy surowe drewno. Okna stalowe dostarczają dużo naturalnego światła, tworząc praktyczną przestrzeń do mieszkania.

W naszej ofercie znajdują się okna do użytku wewnętrznego oraz zewnętrznego. Profile stalowe są łatwe w utrzymaniui konserwacji, nie ulegają przebarwieniom, a jednocześnie doskonale stabilizują całą konstrukcję. Zapewniają również dobrą izolację termiczną i akustyczną, nie ustępując profilom PVC czy aluminiowym.

Profile wykonane w 100% ze stali są szczególnie trwałe i przyjazne dla środowiska, ponieważ w całości nadają się do recyklingu.

Sprawdź naszą ofertę

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X