Europen Union
Dla architektówDla partnerów

Barierki

» Oferta » Akcesoria i dodatki » Do okien » Barierki

Zintegrowane barierki do balkonów francuskich

Okna z barierkami zdobywają coraz więcej zwolenników, a Awilux proponuje systemowe rozwiązanie – szklane balustrady montowane bezpośrednio do ościeżnicy. Gwarantuje to wysoką estetykę wykończenia, bezpieczeństwo użytkowania oraz zachowanie właściwości termoizolacyjnych.

Rozwiązanie zostało poddane kontroli jakości, co potwierdza Krajowa Ocena Techniczna ITB. Oznacza to, że kompletny system może być bezpiecznie stosowany w budynkach mieszkalnych i publicznych (np. biura, hotele, restauracje, szkoły czy obiekty służby zdrowia).

Balustrada zbudowana jest ze szkła hartowanego i warstwowego VSG. Jest transparentna, więc zapewnia niczym niezakłócony widok. Maksymalna szerokość to 2 metry.

W standardowej wersji wszystkie profile mocujące balustrady dostępne są w kolorze EV1. Istnieje jednak możliwość anodowania w innych barwach czy też lakierowania proszkowego na dowolny kolor z palety RAL. Kolor górnej osłony szyby również dostosowany jest do całości. W ten sposób możliwe jest stworzenie oryginalnych rozwiązań idealnie dopasowanych do obiektu.

Balustrady szklane mogą być montowane w wielu systemach dostępnych w ofercie Awilux: Schüco LivIng, AluInside oraz Corona CT 70. Rozwiązanie umożliwia swobodne stosowanie nakładek aluminiowych na okna oraz rolet zewnętrznych.

Balustrady mogą być mocowane do ram okiennych na etapie produkcji, co oznacza, że do docelowego miejsca trafia gotowy produkt. Pozwala to na znaczne skrócenie czasu montażu balustrady. W zależności od systemu okiennego można wybrać jeden ze sposobów ukrytego montażu barierki do ościeżnicy – za pomocą listew przylgowych lub dybli profilowych.

Balustrady Awilux do balkonów francuskich pozwalają na realizację nawet najbardziej oryginalnych projektów architektonicznych, zapewniając ochronę przed ewentualnym wypadnięciem, a także gwarantując wysoką estetykę wykończenia.

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X