Europen Union
Dla architektówDla partnerów

Oferta ALU

» Oferta » Oferta ALU

Okna aluminiowe

Nowoczesne projekty coraz częściej uwzględniają okna wykonane z aluminium. 
Analizując najnowsze projekty domów mieszkalnych, nie trudno zauważyć, iż coraz większą popularnością cieszą się tarasy, a wraz z nimi duże drzwi przesuwne i składane. To właśnie trend dużych przeszkleń sprawia, iż większa wytrzymałość aluminium jest elementem niezbędnym przy coraz większej liczbie projektów.

Warto w tym momencie zaznaczyć, iż w przypadku drzwi przesuwnych oraz składanych harmonijkowo o dużych wymiarach, nie ma możliwości zastosowania profili PVC.

Inną zaletą profili aluminiowych jest fakt, iż są one węższe od PVC co dodatkowo poprawia walory estetyczne dużych przeszkleń, wpuszczając do wnętrza jeszcze większą ilość światła.

Okna oraz systemy przesuwne Awilux, oparte o aluminiowe profile Schuco objęte są 5 letnią gwarancją oraz opcjonalnie mogą zostać wyposażone w specjalne okucia antywłamaniowe podnoszące klasyfikację odporności do poziomu RC2.

Produkcja okna z aluminium w AWILUX bazuje na profilach marki Schüco oraz Aliplast.  

W naszej ofercie aluminium znajdują się:

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X