Schuco partner Awilux Europen Union
Dla architektówDla partnerów

Dla architektów

» Dla architektów

Współpraca z architektami

Awilux Polska oferuje nowoczesne systemy okienno – drzwiowe do domów i budynków użyteczności publicznej, zarówno w technologii PVC, jak i aluminium. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje wysoką jakość oferowanych rozwiązań, jak i dobry kontakt z architektami oraz obsługą klienta na najwyższym poziomie.

Swoją produkcję Awilux opiera w głównej mierze na rozwiązaniach niemieckiej firmy Schüco. Okna Awilux gwarantują doskonałe parametry termoizolacyjne i wysoką klasę odporności na włamanie.

Celem firmy jest promowanie stolarki stawiającej na bezpieczeństwo i energooszczędność.

Pełne wsparcie projektowe

Firma Awilux stawia na współpracę z architektami dostarczając im nie tylko wysokiej jakości rozwiązania dla stolarki otworowej, ale również udostępniając narzędzia ułatwiające codzienną pracę – w tym program Plansoft, który gwarantuje szybkie i dokładne projektowanie okien oraz drzwi opartych na rozwiązaniach marki Schüco, umożliwia również wykonywanie obliczeń i tworzenie dokumentacji projektowej oraz przetargowej.

Firma Awilux proponuje architektom i projektantom także program AwiCal do samodzielnej konstrukcji i wyceny okien. Architekci mogą też liczyć na wsparcie techniczne pracowników Awilux przy doborze systemu okienno-drzwiowego, który spełni wymagania techniczne danej inwestycji.

Awilux gwarantuje dostęp do bazy przekrojów profili, deklaracji wartości użytkowych, a także różnego rodzaju certyfikatów i instrukcji.

Zobacz nasze realizacje

Kontakt dla architektów: Rafał Buczek tel. 695 687 080, e-mail: r.buczek@awilux.pl

Szukasz więcej informacji? Skontaktuj się z nami

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

info@awilux.pl

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X