Europen Union
Dla architektówDla partnerów

Dla architektów

» Dla architektów

Współpraca z architektami

Awilux Polska oferuje nowoczesne systemy okienno – drzwiowe do domów i budynków użyteczności publicznej, zarówno w technologii PVC, jak i aluminium. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje wysoką jakość oferowanych rozwiązań, jak i dobry kontakt z architektami oraz obsługą klienta na najwyższym poziomie.

Swoją produkcję Awilux opiera w głównej mierze na rozwiązaniach niemieckiej firmy Schüco. Okna Awilux gwarantują doskonałe parametry termoizolacyjne i wysoką klasę odporności na włamanie.

Celem firmy jest promowanie stolarki stawiającej na bezpieczeństwo i energooszczędność.

Pełne wsparcie projektowe

Firma Awilux stawia na współpracę z architektami dostarczając im nie tylko wysokiej jakości rozwiązania dla stolarki otworowej, ale również udostępniając narzędzia ułatwiające codzienną pracę – w tym program Plansoft, który gwarantuje szybkie i dokładne projektowanie okien oraz drzwi opartych na rozwiązaniach marki Schüco, umożliwia również wykonywanie obliczeń i tworzenie dokumentacji projektowej oraz przetargowej.

Firma Awilux proponuje architektom i projektantom także program AwiCal do samodzielnej konstrukcji i wyceny okien. Architekci mogą też liczyć na wsparcie techniczne pracowników Awilux przy doborze właściwego systemu okienno-drzwiowego, który spełni wymagania techniczne danej inwestycji.

Awilux gwarantuje dostęp do bazy przekrojów profili, deklaracji wartości użytkowych, a także różnego rodzaju certyfikatów i instrukcji.

Kontakt dla architektów: Rafał Buczek tel. 695 687 080, e-mail: r.buczek@awilux.pl

Zobacz nasze realizacje

Szczególnie polecamy wyjątkową inwestycję w USA:

Rezydencja Baboolal, USA
Rezydencja Baboolal, USA
Rezydencja Baboolal, USA
Rezydencja Baboolal, USA
Rezydencja Baboolal, USA
Rezydencja Baboolal, USA
Rezydencja Baboolal, USA
Rezydencja Baboolal, USA
Rezydencja Baboolal, USA
Rezydencja Baboolal, USA

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X