Europen Union
Dla architektówDla partnerów

Drzwi przesuwne

» Oferta » Oferta ALU » Drzwi przesuwne

Co wyróżnia nasze aluminiowe drzwi przesuwne?

Drzwi przesuwne z aluminium to rozwiązanie idealne dla otwartych przestrzeni: taras stanowi przedłużenie strefy mieszkalnej, a ogród zimowy przechodzi płynnie w prawdziwy ogród.
Aluminium cechuje bardzo wysoka stabilność, dzięki czemu możliwe jest projektowanie konstrukcji o wąskich profilach i wielkich przeszkleniach, które zapewniają maksymalną przezierność i optymalny dostęp światła.

Zaleta 1 – oszczędzanie energii

Drzwi przesuwne Awilux osiągają bardzo dobre parametry termoizolacyjności, mogą być nawet stosowane w budownictwie pasywnym. Dzięki temu można bez obaw myśleć o ogrzewaniu domu i nie martwić się o zbyt wysokie koszty klimatyzacji w letnie dni.
Oszczędzanie oznacza w tym przypadku nie tylko ochronę klimatu, ale też realne oszczędności pieniężne, co z pewnością będzie atutem dla każdego właściciela nieruchomości.

Zaleta nr 2 – bezpieczeństwo

Drzwi przesuwne Awilux są też oczywiście niezawodne pod względem bezpieczeństwa. W zależności od wariantu wyposażenia, drzwi przesuwne zapewniają ochronę przed włamaniem do klasy RC2 włącznie.

Zaleta nr 3 - komfort

Do wybranych systemów drzwi przesuwnych można zastosować automatyczny napęd, dzięki któremu jednym palcem rozsuniemy drzwi.

Zaleta nr 4 – indywidualny styl

Szeroki wybór dostępnych rozwiązań systemowych, a także opcji dodatkowych sprawia, że każdy inwestor może zamówić rozwiązanie skrojone dokładnie według swoich potrzeb – poprzez wybór formy, funkcji, koloru, wyposażenie drzwi przesuwnych, a także harmonijnego połączenia tych drzwi z systemem okiennym.

Zaleta nr 5 – różne warianty otwierania

Systemy drzwi przesuwnych Awilux są dostępne w kilku opcjach:

  • Drzwi przesuwne
  • Drzwi podnoszono-przesuwne
  • Drzwi uchylno-przesuwne (PASK)
  • Drzwi składano-przesuwne

Zaleta nr 6 – bogaty wybór

Szeroka paleta dostępnych kolorów oraz profili sprawia, że transparentne konstrukcje drzwi przesuwnych mogą być idealne dopasowane do architektury domu. Dzięki temu uzyskujemy harmonijną całość i ciekawe akcenty architektoniczne.
Kolory powierzchni profili mogą być, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, dobierane z pełną swobodą, aby spełnić indywidualne potrzeby i wymagania użytkownika.

DOSTĘPNE SYSTEMY:

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X