Europen Union
Dla architektówDla partnerów

Szyby ornamentowe

» Oferta » Akcesoria i dodatki » Do okien » Szyby ornamentowe

 Szyby ornamentowe

Nasze szyby ornamentowe to kolekcja niezwykłych wzorów. Są różnorodne, ale wszystkie mają wspólną zaletę: pozwalają cieszyć się naturalnym światłem w miejscach, gdzie nie chcemy być widoczni dla wszystkich.

Znajdują one zastosowanie w np.: łazienkach, spiżarniach, pomieszczeniach gospodarczych, holach itp. Często znajdują także zastosowanie w restauracjach, pubach oraz innych podobnych miejscach aby stworzyć odpowiednią atmosferę i zapewnić spokój i prywatność.

Poniżej zamieściliśmy tylko niektóre, najbardziej ciekawe wzory szyb ornamentowych.

Altdeutsch

Altdeutsch

Atlantic

Atlantic

Chinchilla

Chinchilla

Crepi

Crepi

Delta

Delta

Flutes

Flutes

Kathedral

Kathedral

Kura

Kura

Listral

Listral

Master Carre

Master Carre

Master Point

Master Point

Niagara

Niagara

Satinato

Satinato

Screen

Screen

Silvit

Silvit

Waterdrop

Waterdrop


Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X