Europen Union
Dla architektówDla partnerów

AwiKids - pakiet dziecięcy

» Oferta » Akcesoria i dodatki » Do okien » AwiKids - pakiet dziecięcy

 Pakiet dziecięcy AWI Kids 

W budynkach, w których przebywają dzieci, bezpieczeństwo staje się najważniejsze. Dziecięca ciekawość poznawania świata nie ma granic, więc dorośli muszą zwrócić szczególną uwagę na to, czy wszystkie niebezpieczeństwa w domu, przedszkolu czy szkole zostały usunięte i budynek jest przyjazny dla maluchów.

Stworzyliśmy okno, które dzieciom ma zapewnić bezwzględne bezpieczeństwo. Jak to zrobiliśmy? Zmiana kolejności otwierania okna (najpierw uchył) to skuteczne zabezpieczenie dzieci przed nieszczęśliwym wypadkiem. W specjalnej wersji okucia activPilot Tilt First (uchył przed otwarciem) obrót klamki powoduje uchylenie skrzydła, a dopiero po przekręceniu klamki do pionu uruchamia się funkcja pełnego otwarcia okna.

Dodatkowym zabezpieczeniem jest specjalna klamka zablokowana wkładką patentową z kluczykiem. Dzięki temu rozwiązaniu można otworzyć okno dopiero po przekręceniu kluczyka.

Do pakietu AWI Kids polecamy także szkło laminowane. Dzieki specjalnej powłoce szyba nie stłucze się podczas uderzenia, lecz tworzy promieniście rozchodzące się pęknięcia, nie stanowiąc zagrożenia dla małych domowników.

Okna z rozwiązaniem AWI Kids polecane są dla szkół i przedszkoli, hoteli a także domów jedno- i wielorodzinnych. Rozwiązanie dostępne jest w najnowszym pakiecie Schüco LivIng, CT 70 oraz oknach aluminiowych AWS 75 oraz AWS 90 SI+.

Nasz produkt został wyróżniony w konkursie VIP Stolarki 2016

Do okien AwiKids mamy klamki: 

Klamka FKS TBT 1005A 7/37 z kluczykiem do okucia Awi-Kids w kolorach: biały, brązowy, RAL 8022, RAL 9001, F1, F3, F4, F9
Klamka Hoppe KvD z kluczykiem do okucia Awi-Kids w kolorach: F1, F4, F9

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X