Europen Union
Dla architektówDla partnerów

Współpraca

» Firma » Współpraca

Współpraca

AWILUX jest międzynarodową firmą, która swoją produkcję ulokowała w Polsce. Jej korzenie sięgają do Niemiec i czerpią z wieloletniej tradycji i doświadczenia swoich założycieli. Młody, zaangażowany i otwarty zespół AWILUX stanowi niepowtarzalną i swoistą przewagę konkurencyjną na rynku branży okiennej.

W działaniu stosujemy stabilny model biznesowy oparty na relacjach partnerskich, którego istotnym elementem jest wzajemny szacunek i traktowanie partnerów handlowych jako elementu organizacji firmy. Dlatego wsłuchujemy się w potrzeby swoich partnerów, a ich głos i opinie są istotnym elementem działania firmy. Organizujemy też szkolenia, udostępniamy elementy wystawowe, standaryzujemy wyposażenie salonów, wspólnie realizujemy kampanie reklamowe.

Do dyspozycji naszych partnerów handlowych jest działający w AWILUX zespół doświadczonych technologów. Nasi technicy służą pomocą z zakresu możliwości doboru optymalnych rozwiązań w oparciu o normy i zalecenia systemodawców. Daje to możliwość realizacji nawet bardzo skomplikowanych i wymagających projektów, przy zachowaniu norm dotyczących statyki i przepisów budowlanych.

Każdy z naszych partnerów ma przypisanego stałego opiekuna w AWILUX jest on „ambasadorem” naszego partnera w organizacji i dba o płynne realizowanie spraw partnera.

Firma AWILUX wykorzystuje wzorce niemieckiej organizacji pracy, polegającej na planowaniu produkcji i określaniu terminu dostawy (tydzień kalendarzowy) już na etapie przyjmowania zamówienia. Pozwala to uniknąć sytuacji spiętrzenia zamówień na produkcji i tym samym możliwych opóźnień. Pracując w tym systemie zawsze podajemy realny termin, nawet jeżeli jest dłuższy niż zapewnia konkurencja i tym samym budujemy zaufanie – wiemy o czym mówimy, dotrzymujemy terminów! Tym samym spełniamy kryteria wymagających klientów zagranicznych. Te same zasady stosujemy także na rynku krajowym.

Działając w ten sposób daje to naszym partnerom możliwość dokładnego planowania prac i maksymalnego wykorzystania ekip montażowych. Nasze okna mogą być dostarczane wózkiem widłowym bezpośrednio na budowę. Takie rozwiązanie ciągle nie jest jeszcze powszechnym standardem w Polsce. Obecnie dysponujemy już 15 autami wyposażonymi w wózki widłowe (7 własnych).

Firma AWILUX zawsze na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo i właściwe funkcjonowanie oferowanych produktów. Realizujemy tematy, których często nie podejmują się inne firmy, ale nie realizujemy tematów, które są niezgodne z wytycznymi systemodawcy, które realizują inne firmy.

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X