Europen Union
Dla architektówDla partnerów

Vento

» Oferta » Akcesoria i dodatki » Do okien » Vento

Vento - wietrzenie pod kontrolą

Wszystkie nowoczesne okna mają jedną wspólną cechę bez względu na materiał, z którego są wykonane. A mianowicie: są szczelne.

Aby zapewnić należytą wymianę powietrza w pomieszczeniach, niezbędna jest sprawna wentylacja kominowa oraz dopływ świeżego powietrza. Regularne wietrzenie jest konieczne. Jak to wykonać bez uszczerbku na komforcie cieplnym mieszkańców lub kiedy nie ma nas w domu?

Nawiewnik Vento na systemie Schüco, montowany jest w przyldze i zapewnia umiarkowany dopływ powietrza oraz jego wymianę w pomieszczeniach. Co ważne nie zwiększa zagrożenia włamaniem przez otwarte okno w czasie naszej nieobecności, co mogłoby mieć miejsce w procesie tradycyjnego wietrzenia.

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X