Europen Union
Dla architektówDla partnerów

Dom inteligentny

» Oferta » Dom inteligentny

Dom inteligentny - sterowanie przez system Tahoma

Ilu z nas marzy o tym, aby pewne rzeczy w domu robiły się same? Aby nie trzeba było pamiętać o dziesiątkach drobiazgów wychodząc z domu jak np: zamknięcie okien, zgaszenie świateł, włączenie oświetlenia w ogrodzie?

Automatyczne otwieranie drzwi, zasuwanie rolet czy zapalanie światła z dala od domu za pomocą zaledwie jednego ruchu palca to już teraz nie opis sceny z filmu fantastycznego, lecz rzeczywistość. Coraz popularniejsze staje się zarządzanie domem poprzez aplikacje, które pozwalają domownikom cieszyć się maksymalnym bezpieczeństwem oraz zaoszczędzić czas. W kontroli nad domem pomoże nam system TaHoma Somfy - specjalista w zarządzania budynkiem inteligentnym.

System TaHoma, który w inteligentny sposób będzie współpracował z dostępnymi w naszej ofercie rozwiązaniami, oferuje możliwość całkowitej kontroli nad domem za pomocą jednego przycisku. System nie tylko umożliwia wykonanie wielu czynności w jednym momencie, ale również pozwala na stałą kontrolę domu z każdego miejsca na świecie.

Krótko mówiąc: TaHoma stanowi mózg domu – dzięki temu systemowi możemy zarządzać wszystkimi urządzeniami w domu i wokół niego takimi jak: rolety zewnętrzne, żaluzje, zasłony, markizy, bramy, drzwi wejściowe czy drzwi garażowe. Z systemu można korzystać na dowolnym komputerze, telefonie lub innym urządzeniu mobilnym, niezależnie od tego, czy znajdujemy się w domu, czy tysiące kilometrów od niego. Użytkownicy systemu TaHoma mogą go samodzielnie konfigurować. System po zapisaniu odpowiednich ustawień samoczynnie może reagować na ilość światła słonecznego czy temperaturę lub włączać i wyłączać dane urządzenia o wybranych przez domowników godzinach.

System TaHoma zapewnia pełne bezpieczeństwo mieszkańcom podczas ich obecności, jak i nieobecności w domu. Możliwość kontroli tego, co dzieje się w nim dzieje, jeśli znajdujemy się w innym mieście lub kraju, pozwala na szybką reakcję w ryzykownych sytuacjach. Dzięki systemowi TaHoma możemy kontrolować to, czy dom jest narażony na wizytę nieproszonych gości, ale również pozwala on nam na szybkie zasunięcie rolet, gdy zbliża się silna wichura lub włączenie klimatyzacji, kiedy za oknami skwar, a my jesteśmy w drodze do domu. Dzięki temu TaHoma może uchronić nas i nasze domy przed wieloma groźnymi sytuacjami.

Urządzenie umożliwia konfigurację wybranych scenariuszy. Użytkownik ma możliwość zapisania gotowych ustawień, według których działać będą wybrane podmioty stolarki otworowej i nie tylko. Na przykład można wybrać scenariusz na pobyt w pracy, na urlop lub tryb nocny. Dzięki nim można mieć pewność, że po powrocie do domu nie zastanie nas zbyt niska lub zbyt wysoka temperatura, a podczas naszej nieobecności nie będą włączone niepotrzebne urządzenia, potrzebujące dużej ilości prądu. Urządzenie TaHoma, pozwala na wgranie scenariuszy z podziałem czasu co pozwala na bardzo precyzyjne i jednocześnie elastyczne dostosowanie rytmu domu do naszego stylu życia oraz potrzeb.

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X