Schuco partner Awilux Europen Union
Dla architektówDla partnerów

Moskitiery

» Oferta » Systemy osłonowe » Moskitiery

Moskitery pomagają uporać się z problemem insektów w domu. W zależności od zamontowanych okien, klienci mają klika wariantów do wyboru:

Moskitiery plisowane

Moskitiera plisowana jest przeznaczona do okien podnoszono-przesuwnych (HS). Konstrukcja moskitiery jest niemal niewidoczna i nie zaburza wyglądu elewacji. Łączy ona ochronę przed owadami z nowoczesnym designem oraz innowacyjnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi i montażowymi.
Ogromną zaletę stanowi niskoprogowa konstrukcja moskitiery. Ruchoma część moskitiery wyposażona jest w uchwyt ułatwiający otwieranie oraz magnesy trzymające ją w pozycji zamkniętej.

Moskitiera plisowana może być jedno- lub dwuskrzydłowa, zsuwana do środka lub na boki, w zależności od konstrukcji okna.
Pakiet zsuniętej moskitiery ukryty jest w prowadnicy, więc jest praktycznie niewidoczny i nie zaburza harmonijnego wyglądu elewacji, a delikatna konstrukcja produktu nie ogranicza widoczności w świetle okna.

Maksymalne wymiary moskitiery jednoelementowej to 1900*2600mm, dwuelementowej 3800x2600mm.

Pobierz fiszkę techniczną

Moskitiery przesuwne

Moskitiera przesuwna to rozwiązanie stosowane na drzwiach tarasowych, balkonowych i w ogrodach zimowych. Dzięki swojej subtelnej, minimalistycznej formie nie zaburza estetyki elewacji.

Elementem wyróżniającym moskitiery przesuwnej IST jest szeroki wybór siatek, spośród których można wybrać tę najbardziej odpowiadającą mieszkańcom. Oprócz podstawowej siatki przeciwinsektowej oferujemy też wersję BetterVue, zapewniającą niemal idealną przejrzystość przy optymalnej ochronie. Z kolei siatka przeciwpyłkowa - dzięki swojej budowie i gęstości – zabezpieczy dom przed większością pyłków roślinnych.

Ciekawą propozycją jest siatka przeciwinsektowa z aluminium, która sprawdza się w domach, gdzie istnieje obawa przed przegryzieniem materiału przez gryzonie. Jest to doskonałe rozwiązanie do domów jednorodzinnych, w szczególności zlokalizowanych na przedmieściach oraz na terenach wiejskich.

Pobierz fiszkę techniczną

Moskitiery ramkowe

Moskitiera ramkowa to idealne zabezpieczenie w oknach niezależnie od funkcji pomieszczenia, pozwalające cieszyć się świeżym powietrzem o każdej porze dnia.

Ze względu na uniwersalność i prostotę, nadaje się zarówno do okien w domach jak i domkach letniskowych.

Moskitiera ramkowa po zamontowaniu stanowi integralną część okna i nie zaburza estetyki budynku. Gęstość siatki ochronnej z oczkami o rozmiarach 1mm*1mm wyjątkowo skutecznie utrudnia nawet małym insektom wtargnięcie do wnętrza. Proces montażu i demontażu po sezonie jest niezwykle prosty, pozwala w nieskomplikowany sposób moskitierę zdjąć i przechować do kolejnej wiosny.

W ofercie są dostępne dwa rodzaje moskitier na ekstrudowanym profilu aluminiowym z narożnikiem zewnętrznym oraz wewnętrznym.

Moskitiery dostępne są w palecie RAL, aby jak najpełniej zintegrować się z budynkiem i stanowić estetyczny element.

Pobierz fiszkę techniczną

Moskitiery ramkowe otwierane

Moskitiera ramkowa otwierana można zastosować zarówno do okien, jak i drzwi balkonowych, montując ją za pomocą zawiasów do fasady budynku lub ramy. Moskitiera wyposażona jest w uchwyt do otwierania oraz magnesy trzymające moskitierę w pozycji zamkniętej. Dodatkowa uszczelka szczotkowa zabezpiecza pomieszczenie przed dostaniem się insektów i nieczystości z zewnątrz. Dodatkowo zamontowane w moskitierze samozamykacze, automatycznie domykają otwartą moskitierę i podnoszą komfort ich użytkowania.

Pobierz fiszkę techniczną - moskitiera drzwiowa Typ 2

Pobierz fiszkę techniczną - moskitiera drzwiowa Typ 3

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X