Schuco partner Awilux Europen Union
Dla architektówDla partnerów

Screeny

» Oferta » Systemy osłonowe » Screeny

Ekran Light Control

Ekrany Light Control to rozwiązanie zapewniające nie tylko cień i prywatność. Nadają również fasadzie budynku wyjątkowego charakteru i poprawiają izolacyjność cieplną okien.

Okna stanowią część budynku najbardziej narażoną na wpływ i utratę ciepła. Ekrany Light Control znacząco poprawiają ich parametry termiczne. Montowane na zewnątrz świetnie chronią przed słońcem, a z racji umiejscowienia zabezpieczają szyby przed nagrzaniem latem i emitowaniem ciepła w miesiącach chłodniejszych. Solidność wykonania gwarantuje pełną satysfakcję w użytkowaniu nawet w kapryśnym, środkowoeuropejskim klimacie, a konstrukcja tylko z pozoru może wydawać się lekka i delikatna.

Praktyczne rozwiązanie w pięknej odsłonie

Dzięki systemowi Light Control budynki zyskują modny, elegancki i nowoczesny wygląd. Specjalne tkaniny techniczne użyte do stworzenia ekranu zapewniają optymalny poziom naturalnego światła. System może pełnić również funkcję moskitiery, chroniąc przed uciążliwymi owadami.

Modne szarości, antracyty i klasyczne biele w ofercie kolorów i rodzajów tkanin ekranu Light Control, wpisują się estetyką zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne realizacje. Aluminiowe kasety dostępne są w przekrojach kwadratowych i okrągłych, dzięki czemu można je dopasować do elewacji domów mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych oraz budynków użyteczności publicznej. Występują w trzech szerokościach: 90mm, 110mm oraz 140mm. Konstrukcja dostępna jest w kilku kolorach RAL, a kolor tkaniny można wybierać spośród bogatej gamy barw szarych, białych, antracytowych i beżowych.

Perfekcyjne dopracowanie

Ekrany Light Control to unikalne rozwiązanie oparte na precyzyjnym połączeniu tkaniny technicznej z zamkiem w krawędzi poszycia, gwarantujące utrzymanie odpowiedniego napięcia i pozycji ekranu w prowadnicach bocznych. Efektem jest płynna praca w płaszczyźnie pionowej, a także wyjątkowa odporność na niesprzyjające warunki. Wbudowany silnik jest uruchamiany za pomocą włącznika na ścianie lub pilota zdalnego sterowania. Ekran może być również sterowany przez system TaHoma dostępny w naszej ofercie, co oferuje wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo. Dzięki współpracy ekranu Light Control z Tahoma, możliwe jest opuszczenie lub podniesienie ekranu podczas nieobecności domowników za pomocą zdalnego sterowania poprzez urządzenia elektroniczne typu tablet czy smartfon. Rozwiązanie cechuje wyjątkowa wytrzymałość, a uzyskane napięcie powierzchni tkaniny czyni ją bardzo eleganckim i wyrafinowanym dodatkiem dla domów i budynków biurowych.

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X