Schuco partner Awilux Europen Union
Dla architektówDla partnerów

Żaluzje fasadowe

» Oferta » Systemy osłonowe » Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe

Żaluzja fasadowa łączy w sobie wysoką jakość wykonania, doskonałe parametry izolacyjne oraz nowoczesny design. Umożliwia regulację ilości światła wpadającego do wnętrza, na co nie zawsze pozwalają rolety zewnętrzne i wewnętrzne. Stanowi dla nich zaawansowaną technologicznie alternatywę, będąc bardzo funkcjonalnym i eleganckim rozwiązaniem dla obiektów mieszkalnych i budynków użyteczności publicznej.
Światło słoneczne pod kontrolą

Żaluzja fasadowa jest rozwiązaniem pozwalającym swobodnie sterować ilością światła wpadającego do wnętrza. Zmiana kąta nachylenia lameli pozwala nam na kontrolowanie jego natężenia w pomieszczeniu. W ofercie mamy dwa rodzaje żaluzji fasadowych: C oraz Z w dwóch szerokościach lameli: 80mm oraz 90mm. Żaluzja fasadowa typu Z dzięki wmontowanej specjalnej uszczelce potrafi całkowicie zaciemnić pomieszczenie, co jest wyjątkowo wygodne w sypialni od strony wschodniej lub południowej.

Wygodne sterowanie

Do wyboru mamy dwa rodzaje systemów sterujących – ręczny lub elektryczny. Żaluzja może być podłączona do systemu zarządzania budynkiem inteligentnym Tahoma. Oznacza to, że można swobodnie sterować żaluzją nawet podczas nieobecności w domu, używając w tym celu smartfona lub tabletu. Odpowiednio wgrany scenariusz powoduje również samoistne opuszczenie żaluzji, jeśli natężenie światła przekroczy określony poziom- jest to niezwykle przydatne rozwiązanie i w domu, i w budynku firmowym, gdzie duże przeszklenia i wpadające światło słoneczne może powodować dyskomfort pracowników. W sytuacjach nagłych, na przykład podczas nieprzewidzianego załamania pogody lub wichury, można zdalnie również sterować żaluzją, co zapewnia wyższe bezpieczeństwo.

Nowoczesny design

Okna, a wraz z nimi rolety i żaluzje zewnętrzne są bardzo widocznym elementem elewacji i dobrze dobrane mogą stać się dla budynku dominantą przykuwającą i nadającą całej inwestycji charakteru. Żaluzje fasadowe doskonale sprawdzą się w przypadku nowoczesnych domów jednorodzinnych, mieszkań, a także budynków wielorodzinnych. Ich elegancka struktura w kontraście z jednolitą powierzchnia ściany przykuwa uwagę, tworząc wyraziste zestawienie. Typ C jest uniwersalny, a ze względu na neutralny kształt lameli sprawdza się w budynkach mieszkalnych, a także biurowych. Z kolei listwa przechylna w żaluzjach typu Z jest bardziej dynamiczna w charakterze, dzięki geometrycznym łamaniom. Obydwie serie występują w pięciu różnych kolorach: od bieli, poprzez różne odcienie szarości, aż do klasycznej czerni. Dodatkowo istnieje możliwość dobrania różnych odcieni dla konstrukcji oraz lameli.

Ochrona przed czynnikami zewnętrznymi

Dobra izolacja termiczna niweluje straty ciepła w budynku i jest jedną z podstawowych cech budownictwa energooszczędnego. Przekłada się ona bezpośrednio na oszczędności związane z niższymi opłatami za ogrzewanie. Żaluzje fasadowe pomogą nam zatrzymać ciepło wewnątrz budynku, a tym samym zachować odpowiednią temperaturę. Dodatkowo zabezpieczą nasze okna przed czynnikami zewnętrznymi. Z kolei w ciepłe dni żaluzja nie dopuści do nadmiernego nagrzania pomieszczenia, gwarantując przyjemny klimat w domu.

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X