Europen Union
Dla architektówDla partnerów
Porady

Porady

» Porady » Polska olimpijka wybiera okna do domu marzeń

Polska olimpijka wybiera okna do domu marzeń

Data publikacji: 2021-08-10

Polska olimpijka wybiera okna do domu marzeń

Triathlonowa mistrzyni świata oraz Europy – Agnieszka Jerzyk – po wyborze projektu domu udała się do wybranego salonu stolarki. Dzięki wcześniejszemu zaplanowaniu zakupu okien może racjonalnie przygotować się do kolejnych etapów inwestycji, tak, by późniejsze prace na budowie przebiegały bez zakłóceń.

Agnieszka Jerzyk dobierze do swojego wymarzonego domu okna produkowane przez AWILUX – stąd w pierwszym rzędzie odwiedziła showroom w Lesznie. Tam z pomocą przyszli jej doradcy techniczni, którzy na co dzień są wiernymi kibicami Agnieszki. W pierwszym rzędzie Agnieszka Jerzyk zapoznała się z możliwościami okien w klasie premium, a następnie - bazując na założeniach wybranego projektu - doprecyzowała swoje potrzeby i oczekiwania w zakresie stolarki.

Ostateczny wybór okien do domu Agnieszki Jerzyk padł na połączenie technologii PVC i aluminium.

- W projekcie występują duże przeszklenia i konstrukcje łączone pod kątem 90 stopni, a właścicielce zależy na tym, by - wykorzystując potencjał budynku i widoku za oknem - uzyskać jak największą ilość promieni słonecznych. Stąd w przypadku okien położonych na parterze najlepszym rozwiązaniem będą systemy aluminiowe – system podnoszono-przesuwny ASE 80.HI oraz okna aluminiowe w 90-milimetrowej zabudowie, czyli AWS90. Aby uzyskać jak najwięcej światła, do łączenia przeszkleń zastosujemy wąski słupek - mówi Rafał Buczek z firmy AWILUX.

Wąskie ramy przeszkleń przygotowanych przez firmę AWILUX podkreślą lekkość konstrukcji. Dodatkowym elementem, który pozwoli maksymalizować ilość uzyskanego na parterze światła będzie szklenie w bramie.

- W strefie prywatnej wykorzystany natomiast zostanie system Schüco LivIng. Jest on najcieplejszym systemem PVC. Dzięki palecie Automotive Finish dobrany zostanie kolor idealnie dopasowany do zlokalizowanej na parterze stolarki ALU – i będzie to jeden z odcieni szarości – precyzuje eksport AWILUX.

Dodatkowo, aby dostosować ilość promieni słonecznych do potrzeb domowników oraz ograniczyć nagrzewanie się pomieszczeń, okna zostaną wyposażone w żaluzje fasadowe z oferty AWILUX. Ich nowoczesna konstrukcja będzie idealnie współgrać z bryłą wybranego przez Agnieszkę Jerzyk domu.

Aby późniejsze prace na budowie przebiegały sprawnie i bez zakłóceń - inwestorka wraz z doradcami technicznymi AWILUX już teraz planuje termin dostawy i osadzenia w powstających murach wybranych rozwiązań. A ponieważ za wysokiej jakości produktem powinien postępować wysokiej jakości montaż, w uzgodnionym wspólnie terminie polecana przez salon fachowa ekipa zadba o bezproblemowy, ciepły montaż zakupionych rozwiązań.

Przeczytaj również, na co Agnieszka Jerzyk zwróciła uwagę wybierając:

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X