Europen Union
Dla architektówDla partnerów
Porady

Porady

» Porady » Olimpijka wybiera działkę pod budowę domu

Olimpijka wybiera działkę pod budowę domu

Data publikacji: 2021-07-28

Olimpijka wybiera działkę pod budowę domu

Wspierana przez nas dwukrotna uczestniczka igrzysk olimpijskich Agnieszka Jerzyk podjęła decyzję o budowie domu. W pierwszym etapie wraz z partnerem skupili się na wybierze działki. Była to – zdaniem Agnieszki Jerzyk – najważniejsza decyzja przy budowie własnego miejsca na ziemi. Czym się kierowała przy wyborze działki?

Agnieszka Jerzyk spełnia marzenia o rodzinie i posiadaniu swojego miejsca na ziemi. Do tej pory jej tryb życia wiązał się z częstymi wyjazdami na zawody czy zgrupowania, a jej domem były pokoje hotelowe czy ośrodki przygotowań olimpijskich. Przyszedł jednak taki czas, w którym czołowa polska thriatlonistka chciałaby już wracać do własnych czterech kątów – do miejsca, w którym odpocznie i będzie czuła się bezpiecznie.

Decyzja o budowie domu została podjęta dość szybko. Agnieszka i jej partner mają bowiem taką sama wizje przyszłości oraz miejsca, gdzie chcą żyć i tego, jak ma wyglądać ich dom. Mają również podobne zapatrywania odnośnie idealnej działki pod budowę ich wymarzonych czterech kątów.

Agnieszka i jej partner uwielbiają las i przestrzeń, dlatego bardzo długo szukali kawałka ziemi, który spełni ich oczekiwania. Poszukiwania rozpoczęli od sprawdzenia możliwości odkupienia leśniczówek lub działek leśnych - jednak było to poza ich zasięgiem. Stąd zaczęli szukać działki blisko lasu, eliminując te, które pomimo tego, że spełniały ich oczekiwania, były zbyt drogie. Po pięciu miesiącach poszukiwań znaleźli swój ideał.

- Wybór działki był dla nas najważniejszą decyzją. W końcu w tym miejscu chcemy mieszkać do końca życia. Zależało nam przede wszystkim na tym, by działka była blisko lasu, a do tego – by była bardzo duża - gdyż oboje kochamy przestrzeń. Mój partner zawsze marzył o swojej stodole, by mieć gdzie majsterkować, a ja muszę mieć gdzie trzymać sprzęt sportowy. Jako, że spodziewamy się dziecka - zależało nam na tym, by znaleźć działkę blisko choć jednych dziadków i nie dojeżdżać daleko do przedszkola czy szkoły. Obecnie czekamy na skompletowanie wszystkich dokumentów które potrzebne są do otrzymania pozwolenia na budowę. Z racji tego, że działka graniczy z rowem i stawami potrzebujemy również badania gruntu - stad czekamy na ekspertyzę geologa – mówi ambasadorka AWILUX.

Kolejnym krokiem po wyborze idealnej działki był wybór funkcjonalnego, komfortowego i pełnego światła projektu domu.

Przeczytaj również, na co Agnieszka Jerzyk zwróciła uwagę wybierając:

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X