Europen Union
Dla architektówDla partnerów

Schüco LivIng

» Oferta » Oferta PVC » Okna PCV » Schüco LivIng

Schüco LivIng

We wszystkich produktach i komponentach tworzących domy, szukamy trwałości i niezawodności. Niezwykle istotnym elementem jest też niebanalny design kreślony z dbałością o każdy szczegół.

System okienny Schüco LivIng łączy funkcjonalność i ponadczasową estetykę. Nasze okna gwarantują szerokie spektrum możliwości indywidualnego kształtowania wyglądu swojego domu.

Schüco LivIng wyznacza nowe standardy w zakresie komfortu, bezpieczeństwa, efektywności energetycznej i wzornictwa. Dzięki głębokości zabudowy 82 mm i izolacyjności cieplnej, aż do standardu pasywnego, posiada wszystkie właściwości wymagane dla przyszłościowych okien energooszczędnych.

Nowa technologia uszczelniania oferuje skuteczną ochronę przed przeciągami, wilgocią i hałasem - przez cały okres użytkowania okna. Wszystko dzięki innowacyjnym uszczelkom z tworzywa EPDM, które charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością.

Jakość i ochrona przed włamaniem do klasy RC 2 to kolejne argumenty przemawiające za wyborem okien Schüco LivIng.

Głębokość zabudowy 82 mm

Liczba komór 7

Pakiet szybowy Ug=0,5

Współczynnik przenikania Uw=0,75*

Okucia Winkhaus

*dla okna referencyjnego 1230x1480 mm

Opcje wyposażenia

rolety awilux Rolety akcesoria awilux Akcesoria

Okna Schuco Living - zaprojektowane, by spełnić oczekiwania

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X