Europen Union
Dla architektówDla partnerów
Porady

Porady

» Porady » Reprezentantka olimpijska wybiera projekt domu

Reprezentantka olimpijska wybiera projekt domu

Data publikacji: 2021-08-10

Reprezentantka olimpijska wybiera projekt domu

Triathlonowa mistrzyni świata oraz Europy – Agnieszka Jerzyk – podjęła decyzję o budowie domu. Jednym z pierwszych etapów tego przedsięwzięcia był wybór projektu. Jakie priorytety miała Agnieszka i jej partner przy podejmowaniu tej decyzji?

Agnieszka Jerzyk oraz jej partner szukali przede wszystkim projektu domu z poddaszem użytkowym. Takie rozwiązanie doskonale oddziela strefę dzienną i nocną. Zależało im również na tym, by salon z jadalnią i kuchnią były dość przestronne i dobrze doświetlone, dlatego zdecydowali się na duże przeszklenia. Dodatkowo, w projekcie domu miał być uwzględniony duży garaż – ten zaplanowany ma ponad 57 mkw – oraz choć jedna sypialnia z łazienką zlokalizowana na parterze – w której urządzą pokój gościnny.

Jak mówi ambasadorka firmy AWILUX - Warunki zabudowy na szczęście były tak elastyczne, że możemy postawić taki dom, jaki tylko byśmy sobie życzyli. Nam osobiście przypadły do gustu domy ze skośnym dachem, a to, że działka położona jest w niewielkiej wsi, utwierdziło nas w wyborze projektu typu nowoczesna stodoła, który doskonale wpisze się w sielski krajobraz.

- Dopingujemy Agnieszkę w realizacji również pozasportowych marzeń, tym bardziej, że ten nowoczesny projekt idealnie pasuje do jej dynamicznej osobowości – mówi Rafał Buczek z firmy AWILUX. – Dom zawiera dużo ciekawych elementów, w tym łamane przeszklenia i nietypowe połączenia garażu z bryłą domu konstrukcją dachu, stąd wierzę, że domownicy będą bardzo zadowoleni z wyboru.

Już na tym etapie Agnieszka Jerzyk pomyślała o oknach do swojego wymarzonego domu. W tym celu z projektem udała się do wybranego salonu stolarki. Tam zapoznała się z możliwościami okien w klasie premium oraz – bazując na założeniach wybranego projektu - doprecyzowała swoje potrzeby i oczekiwania w tym zakresie. Dzięki temu, niezależnie od aktualnego zaawansowania prac budowlanych, ma możliwość wcześniejszego zaplanowania zakupu okien wybranych do swojego wymarzonego domu, a także racjonalnego przygotowania się do kolejnych etapów inwestycji.

Przeczytaj również, na co Agnieszka Jerzyk zwróciła uwagę wybierając:

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X