Europen Union
Dla architektówDla partnerów

Skaner linii papilarnych ekey

» Oferta » Akcesoria i dodatki » Do drzwi » Skaner linii papilarnych ekey

ekey dLine czytnik linii papilarnych

Wygodny dostęp do domu za pomocą czytnika linii papilarnych

ekey zrewolucjonizował dostęp do budynków dzięki urządzeniu ekey dLine. To całkowicie nowe poczucie komfortu i większa elastyczność w codziennym życiu. Zamiast pęku kluczy drzwi otwiera się własnym palcem. 

Urządzenie ekey dLine czytnik linii papilarnych komunikuje się z użytkownikiem za pomocą różnych kolorów podświetlanej obwódki. Podświetlana obwódka jest nie tylko wizualną atrakcją, ale także sygnalizuje użytkownikom informacje zwrotne z systemu i tryby pracy.

Urządzenie uczy się też podczas każdego otwierania drzwi, rozpoznaje wzrost palców dzieci i zmiany przyzwyczajeń użytkowników, a także niewielkie uszkodzenia palca.

Główne zalety: 

  • Palec jako klucz - pewność, że otworzysz drzwi w każdej chwili. Klucze czy kartę można zgubić, a palec jest zawsze przy sobie
  • Bezpieczeństwo - drzwi mogą otworzyć wyłącznie upoważnione osoby. Jest o wiele bezpieczniejszy niż PIN do karty.
  • Elastyczna rozbudowa - zarówno funkcje, użytkowników, jak i urządzenia można dodawać w dowolnym momencie.
  • Zdalne otwieranie - w nagłych wypadkach można otworzyć drzwi z dowolnego miejsca.
  • Wiadomości push - informacja wysyłana jest, gdy bliscy wrócą do domu.
  • Przedziały czasowe - można ograniczyć uprawnienia dostępu dla określonych dni i godzin.

Instrukcja aktywacji czytnika ekey dLine

ekey Finger scanner integra

Ze względu na małą głębokość instalacji, ekey finger scanner integra jest idealnym rozwiązaniem dla drzwi, domofonów lub skrzynek na listy. Zgrabna, prostokątna obudowa w przejrzystym i nowoczesnym wzornictwie jest dostępna w kolorze szarym, złotym lub białym.

Dzięki nowej klawiszowej ramce montażowej zintegrowanej, skaner linii papilarnych można łatwo zamontować natynkowo obok drzwi. ekey położyło szczególny nacisk na design i szlachetną obróbkę wysokiej jakości materiałów. Na życzenie dostępna jest również rama montażowa z modułem dzwonka konstrukcyjnego. W razie potrzeby, stan systemu alarmowego może być również wyświetlany za pomocą diody LED.

Sam skaner ekey finger scanner jest wyposażony w inteligentne oprogramowanie, które komunikuje się z jednostką sterującą w zaszyfrowanej formie i rozpoznaje zmiany w przyzwyczajeniach użytkownika oraz uczy się z każdym użyciem.

Instrukcja aktywacji czytnika ekey Integra

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X