Europen Union
Dla architektówDla partnerów

Antypanik

» Oferta » Akcesoria i dodatki » Do drzwi » Antypanik

Rozwiązania antypanik

Mechanizm zamka antypanicznego pozwala na otwarcie drzwi od wewnątrz jednym ruchem ręki i bez użycia klucza - w zależności od systemu: albo przez naciśnięcie drążka albo klamki. Właściwości antypaniczne w tego typu zamkach wielopunktowych nie wpływają ujemnie na ich pozostałe funkcje, ani na klasę ich odporności antywłamaniowej.

Plusy rozwiązania:

  • niezawodne bezpieczeństwo,
  • otwarcie drzwi od wewnątrz jednym ruchem ręki (także zaryglowanych),
  • podczas wybuchu paniki, możliwość otwarcia drzwi bez użycia dużej siły (drzwi otworzą bez problemu zarówno dzieci, jak i osoby starsze)
  • odpowiednie do stosowania w drzwiach przeciwpożarowych,
  • dostępne w wersji z ryglowaniem automatycznym (bez użycia klucza),
  • kompatybilne ze standardowymi zaczepami rygli masywnych.

Zamki wielopunktowe Winkhaus panicLock odpowiadają wymaganiom zharmonizowanych norm EN 179 (do drzwi ewakuacyjnych) lub EN 1125 (do drzwi antypanicznych).

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X