Europen Union
Dla architektówDla partnerów

System kontroli dostępu

» Oferta » Akcesoria i dodatki » Do drzwi » System kontroli dostępu

Nowoczesny system kontroli dostępu

zasuwnica autoLock AV3 - idealne rozwiązanie dla aktywnych!

Nie raz opuszczając rano dom w pośpiechu zastanawialiśmy się, czy na pewno zamknęliśmy drzwi wejściowe. Od teraz wszyscy, którzy zdecydują się na drzwi Awilux z zasuwnicą automatyczną będą mieli problem z głowy.

Jak działa autoLock AV3?

Po wyjściu z domu, zatrzaśnięte za nami drzwi ryglują się automatycznie i podczas nieobecności domowników nikt niepowołany nie dostanie się do środka. Dzięki masywnemu ryglowi hakowemu bez użycia klucza, drzwi zostaną zamknięte do naszego powrotu.

AutoLock AV3 to zasuwnica z funkcją automatycznego ryglowania i charakterystycznymi podwójnymi ryglami, w których niezależnie od siebie działa masywny rygiel hakowy oraz zintegrowany z nim element uszczelniający. Nowy element rygla dba o optymalny docisk skrzydła do ościeżnicy w każdej sytuacji. Dwa rygle uruchamiane są w momencie domknięcia drzwi przez wyzwalacz magnetyczny usytuowany na ramie. Tak zaryglowane drzwi są całkowicie wystarczającą ochroną i nie wymagają użycia klucza. Mieszkańcom domu oprócz wygody i bezpieczeństwa zapewniają spokój.

AutoLock AV3 jest w części ramowej wyposażony w tzw. wyzwalacz magnetyczny, który automatycznie uruchamia rygle. Rygle są dwuczęściowe: element uszczelniający zapewnia optymalny docisk i szczelność, a masywny rygiel hakowy - wysoki poziom bezpieczeństwa. Dodatkowo zamek może być wyposażony w wygodną funkcję przełączania w tryb dzienny jednym dotknięciem. Opcjonalnie dostępna jest wersja zamka otwieranego napędem elektrycznym.

Czym jest tryb dzienny?

Wygodą w codziennym życiu, stanowiącą idealne rozwiązanie dla rodzin, których członkowie są bardzo aktywni i często w ciągu dnia wychodzą i wchodzą do domu. Dzięki trybowi dziennemu „one Touch” drzwi z zewnątrz mogą być otwarte bez użycia klucza. W takim przypadku tryb dzienny w nowej zasuwnicy jest niezwykle cennym rozwiązaniem, pozwalającym nie martwić się o to, gdzie zostawiliśmy klucze. Dzięki niepozornemu niebieskiemu elementowi wychodzenie i wracanie do domu jest czystą przyjemnością.

Dodatkowym komfortem dla osób ceniących najnowocześniejsze rozwiązania, jest blueMatic EAV3. Nasz dom może być otwierany za pomocą klucza lub pilota na fale radiowe, przez czytnik linii papilarnych, transponder lub Bluetooth. Krótko mówiąc: bezpieczeństwo, komfort i wolność wyboru nowoczesnego użytkownika.

Co jeszcze oprócz wygody i komfortu oferuje autoLock AV3?

Mniejsze straty ciepła w domu w okresie jesienno-zimowym. Dodatkowe elementy uszczelniające pozwalają długo cieszyć się dobrze osadzonymi i stabilnymi drzwiami bez powiewów chłodu podczas ogrzewania domu.

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X