Europen Union
Dla architektówDla partnerów

Samozamykacze

» Oferta » Akcesoria i dodatki » Do drzwi » Samozamykacze

Samozamykacze

Samozamykacz to niewielki element zamontowany na górze drzwi, które zamyka je automatycznie. Stosowane są najczęściej w sklepach, biurach czy budynkach użyteczności publicznej.

Samozamykacze pozwalają na poprawę bezpieczeństwa, ponieważ uniemożliwiają dostęp osobom nieupoważnionym. Dzięki temu, że automatycznie domykają drzwi, blokują je, a do ich ponownego otwarcia trzeba użyć klamki, klucza czy kodu.

Nie można pominąć też walorów energooszczędnych. Samozamykacze znacznie zmniejszają uciekanie ciepłego powietrza z budynku, a to przekłada się na niższe rachunki.

W naszej ofercie są również samozamykacze z blokadą, która pozwala na zablokowanie drzwi w dowolnym miejscu albo blokadę otwarcia.

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X