Europen Union
Dla architektówDla partnerów

Rozwiązania przeciwpożarowe FR90

» Oferta » Innowacyjne rozwiązania » Rozwiązania przeciwpożarowe FR90

Systemy przeciwpożarowe FR90

Bezpieczeństwo przeciwpożarowe to jeden z najważniejszych aspektów budownictwa. Coraz ostrzejsze normy skłaniają do poszukiwań ogniotrwałych materiałów i rozwiązań, które zapewnia należytą ochronę ludzi w razie niebezpieczeństwa zgodnie z indywidualnie określonymi dla każdego kraju przepisami, normami, regulacjami.

Informujemy, że do oferty wprowadziliśmy system przeciwpożarowy FR90, który ma certyfikat w klasie EI30 (E1), EI60 (E1).

CERTYFIKATY OBEJMUJĄ:

wewnętrzne drzwi przeciwpożarowe
• wewnętrzne drzwi przeciwpożarowe i dymoszczelne
• zewnętrzne drzwi przeciwpożarowe
• ścianki przeciwpożarowe zewnętrzne
• ścianki przeciwpożarowe wewnętrzne

FR90 to izolowany termicznie system przeciwpożarowy o głębokości zabudowy 90 mm.
• Dla normy EI30 komora środkowa wypełniona jest wkładami gipsowymi (między przekładkami termicznymi)
• Dla normy EI60 wszystkie komory wypełnione są gipsem

Dzięki połączeniu z dodatkowymi, opcjonalnymi elementami wyposażenia można realizować drzwi wielofunkcyjne, spełniające także dodatkowe wymagania w zakresie bezpieczeństwa i automatyzacji budynku.

Poza właściwościami związanymi z ognioodpornością i dymoszczelnością seria ta może mieć dużo szerszy zakres funkcji, takich jak np. ochrona przed włamaniem w klasie RC2(WK2), czy funkcję antypaniczną.

Drzwi przeciwpożarowe mogą być stosowane w zarówno w przypadku zastosowań wewnętrznych jak i zewnętrznych zapewniając płynne, eleganckie przejścia pomiędzy obszarami standardowymi i chronionymi z uwagi na bezpieczeństwo pożarowe.

Współczesna architektura wymaga światła i przestrzeni. Estetyczne, kompatybilne ze sobą i z innymi systemami Schüco rozwiązania przeciwpożarowe, nie ograniczają kreatywności i swobody projektowej architektów. System pozwala na tworzenie ścian działowych o wysokości do 3 m, co daje możliwość kreowania jasnych i przestronnych wnętrz o czystym i klarownym wyglądzie.

Ogromna różnorodność kolorów oraz tekstur powłok lakierniczych i anodowanych pozwala zrealizować indywidualny zamysł architektoniczny. Ofertę poszerza szeroki wybór szyb ognioodpornych.

Do pobrania:

Deklaracje wartości użytkowych

Instrukcja montażu stolarki przeciwpożarowej FR90

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X