Europen Union
Dla architektówDla partnerów

Okna narożne ze stepem

» Oferta » Innowacyjne rozwiązania » Okna narożne ze stepem

Okna narożne ze stepem

Nietypowa architektura okien nadaje budynkowi niepowtarzalny wyraz architektoniczny. Okno narożne nie tylko nadaje elewacji lekkiego wyrazu, lecz również doskonale doświetla pomieszczenia. Jeszcze większy efekt osiąga się, gdy w narożu nie ma w ogóle profilu, tylko specjalnie zbudowane szyby. Przeszklenie narożne, znane również jako glass corner, to rodzaj narożnika, w którym szyby łączone są tzw. stepem, za pomocą specjalnego silikonu.

Okno glass corner jest bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem stolarki, głównie ze względu na walory estetyczne. Przeszklenie narożne elewacji przełamuje masywność bryły i dodaje jej lekkości oraz większej finezji. Główne zalety przeszkleń narożnych można jednak dostrzec od wewnątrz pomieszczenia. Dzięki nim wnętrza są lepiej doświetlone i dają szeroki widok na otoczenie.

System glass corner daje największe możliwości w oknach aluminiowych, ale przy ograniczonych wymiarach może być stosowany również w oknach PVC.

Inwestorzy decydują się najczęściej na glass corner w kuchni lub w gabinecie, ale można też z powodzeniem zastosować przeszklenie narożne w drzwiach tarasowych.

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X