Europen Union
Dla architektówDla partnerów

LivIngSlide Panorama

» Oferta » Innowacyjne rozwiązania » LivIngSlide Panorama

System HS LivIngSlide Panorama 

Innowacyjny system podnoszono-przesuwny Schüco LivIngSlide Panorama zapewnia maksymalną przejrzystość i doświetlenie wnętrz, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich parametrów termoizolacyjnych. Nowe rozwiązanie z oferty firmy AWILUX jest dostępne w szerokiej palecie kolorystycznej.

Drzwi podnoszono-przesuwne HS to popularne rozwiązanie, na które decydują się właściciele nieruchomości pragnący maksymalnego doświetlenia, wygody użytkowania i atrakcyjnego wyglądu. Nowy system Schüco LivIngSlide Panorama to rozwiązanie, które wpuści do naszych wnętrz jeszcze więcej naturalnego światła.

Duże przeszklenia od kilku sezonów wyznaczają trendy we współczesnej stolarce. LivingSlide Panorama to system z niskim stałym skrzydłem, ekstremalnie wąskimi w widoku profilami i bardzo dużymi przeszkleniami. W części stałej profil ramy ukryty jest w progu, dzięki czemu szyba sięga niemalże posadzki.

Ten nowy wariant drzwi podnoszono-przesuwnych posiada imponująco wąską ramę skrzydła o szerokości zaledwie 72 mm przy głębokości zabudowy 194 mm. Dzięki temu LivingSlide Panorama gwarantuje 10% więcej światła niż wersja podstawowa systemu.

Drzwi dostępne są w wielu wariantach wykonania ze skrzydłami stałymi i przesuwnymi. W przypadku dużych powierzchni można zdecydować się na wersję z czterema skrzydłami – dwoma stałymi zewnętrznymi i dwoma ruchomymi pośrodku systemu. Natomiast przy mniejszych rozmiarach, idealnie sprawdzi się rozwiązanie dwuskrzydłowe – w którym jedno ze skrzydeł jest ruchome, a jedno stałe.

System posiada niski próg, który wyrównuje poziom pomiędzy wnętrzem domu a tarasem. Jest to szczególnie przydatne rozwiązanie w przypadku domów, w których przebywają dzieci oraz osoby starsze lub z niepełnosprawnościami. Dodatkowo producent zadbał o możliwość zastosowania ukrytego elektronicznego napędu jako rozwiązania systemowego.

Zobacz zdjęcia LivIngSlide Panorama z naszego showroomu

LivIngSlide Panorama
LivIngSlide Panorama
LivIngSlide Panorama
LivIngSlide Panorama
LivIngSlide Panorama
LivIngSlide Panorama
LivIngSlide Panorama
LivIngSlide Panorama
LivIngSlide Panorama
LivIngSlide Panorama
LivIngSlide Panorama
LivIngSlide Panorama

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X