Europen Union
Dla architektówDla partnerów

Schüco ASE 67 PD

» Oferta » Oferta ALU » Drzwi przesuwne » Schüco ASE 67 PD

System przesuwny ASE 67 PD - nowoczesne wzornictwo

Nowy system panoramicznych drzwi przesuwnych Schüco ASE 67 PD zaprojektowano z myślą o spełnieniu wszelkich wymagań w zakresie funkcjonalności, komfortu i estetyki.

Próg zlicowany z posadzką ułatwia przechodzenie, a ościeżnica może być ukryta w ścianach budynku. W połączeniu z wąskimi profilami system ten pozwala na doskonałe doświetlenie pomieszczeń przy maksymalnej przezierności.
Dzięki swojemu purystycznemu wzornictwu nowy system przesuwny nie tylko przykuwa wzrok, ale również przekonuje tradycyjnie wysoką jakością.

Nowy panoramiczny system przesuwny Schüco ASE 67 PD posiada konstrukcję modułową. Różne warianty skrzydeł można zestawiać z dwoma typami ościeżnic. W przypadku ościeżnicy o wysokości 90 mm cała rama skrzydła chowa się w ościeżnicy. Smuklejszy wariant o wysokości 57 mm zajmuje jeszcze mniej miejsca i z tego powodu nadaje się idealnie do prac remontowych i modernizacji.

Wąskie profile oraz chowane w ościeżnicy ramy skrzydeł zwiększają efektywną powierzchnię przeszklenia. Dzięki temu do pomieszczenia wpada jeszcze więcej światła, które nie tylko poprawia psychiczne i fizyczne samopoczucie użytkowników, ale w dłuższej perspektywie pozwala również na ograniczenie zużycia energii.

ZALETY SYSTEMU ASE 67 PD 

• duża elastyczność - dzięki prostocie łączenia różnych profili skrzydeł i ościeżnic, system zapewnia bardzo elastyczną realizację potrzeb i życzeń klientów,
optymalne odprowadzanie wody - technika systemowa zapewnia skuteczne odprowadzanie wody z ościeżnicy,
trwałość - zastosowane prowadnice rolkowej gwarantują trwałość i najwyższą jakość,
ekskluzywny system zamknięć - aluminiowe drzwi przesuwne Schüco ASE 67 PD mogą być wyposażone w system zamknięć całkowicie zintegrowanych w skrzydle. Dostępne są trzy warianty:

  • w strefie styku skrzydeł bez zamka
  • z zamkiem
  • z zamkiem trójpunktowym na boku skrzydła z zaryglowaniem do ościeżnicy.

Ich kombinacje zapewniają najwyższą odporność drzwi przesuwnych na włamanie, a co za tym idzie - najwyższy poziom bezpieczeństwa i ochrony. Dodatkowo jest możliwość zaryglowania nawet lekko otwartego skrzydła.
szerokie zastosowanie - system panoramicznych drzwi przesuwnych to idealne rozwiązanie dla każdego typu budynku i zastosowania, od mieszkania poprzez dom jednorodzinny, willę, aż po luksusowy apartament.


NAGRODY
System przesuwny Schüco ASE 67 PD został uhonorowany nagrodami German Design Award 2020, Red Dot Award 2019 i iF Design Award 2019.


ZOBACZ PREZENTACJĘ SYSTEMU ASE 67 PD

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X