Europen Union
Dla architektówDla partnerów

Aliplast Panorama

» Oferta » Oferta ALU » Drzwi przesuwne » Aliplast Panorama

System Aliplast Panorama - dobrze uszczelnione drzwi harmonijkowe

System Aliplast Panorama to trójkomorowy system drzwiowy przeznaczony do konstruowania drzwi harmonijkowych umożliwiających aranżację szerokich przejść, dzięki czemu przestrzeń w budynku jest efektywnie wykorzystana.

Na podkreślenie zasługuje fakt, że w ramach systemu można wybrać dwa rozwiązania progowe: płaski próg z uszczelnieniem szczotkowym oraz szczelny próg wykonany na bazie całościowej ościeżnicy po obwodzie okna.

System Panorama daje bardzo dużo możliwości konfiguracji skrzydeł (2+1, 3+2, 3+3), otwieranych do wewnątrz lub na zewnątrz.

W drzwiach harmonijkowych zastosowano nowy typ zintegrowanych okuć: zawias z dolnym wózkiem, zawias z pochwytem, a także niskie klamki, które zmniejszają gabaryty złożonej konstrukcji.
Zminimalizowana szerokość profili sprawia, że konstrukcja drzwi harmonijkowych sprawia wrażenie lekkości.

Dzięki zastosowaniu dodatkowych wkładów termicznych po obwodzie oraz pomiędzy przekładkami skrzydła drzwiowego jak również ościeżnic, system ma bardzo dobre właściwości izolacyjności termicznej.

System Panorama można zastosować do zabudowy balkonów, tarasów, ogrodów zimowych, jak również przestrzeni w budynkach użyteczności publicznej, czy obiektach komercyjnych.

Drzwi harmonijkowe Panorama można polakierować w bogatej kolorystyce RAL, a także w kolorach strukturalnych, drewnopodobnych, anodowanych i dwukolorowych.

Do okien harmonijkowych można też zamontować moskitiery plisowane, które zabezpieczą dom przed insektami. 

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X