Europen Union
Dla architektówDla partnerów

Aliplast Ultraglide

» Oferta » Oferta ALU » Drzwi przesuwne » Aliplast Ultraglide

System Ultraglide - maksymalne gabaryty

Nowoczesny i wszechstronny system Ultraglide polecany jest szczególnie inwestorom, którzy cenią walory estetyczne i wysoką funkcjonalność. System jest bardzo elastyczny. Możliwość projektowania dużych przeszkleń pozwala na innowacyjne doświetlenie wnętrz, zachowując przy tym stabilność, lekkość oraz funkcjonalność konstrukcji.

Okno przesuwne Ultraglide można skonstruować z niskim progiem, co zapewnia komfortowe użytkowanie konstrukcji oraz elegancki design. Dzięki zastosowanej technologii poziom progu z podłogą jest zlicowany.

Ciekawym rozwiązaniem jest też połączenie kątowe (90stopni), dedykowane dużym przeszkleniom narożnym. Idealnie nadaje się do nowoczesnych apartamentowców czy budynków wymagających otwartych przestrzeni. Po przesunięciu skrzydła nie zostaje żaden pionowy słupek.

Można też zastosować rozwiązanie Monorail, w którym dzięki specjalnej konstrukcji ukrytej ramy, przeszklenie w elemencie stałym sięga posadzki, a podwyższona izolacyjność termiczna jest zachowana.

Ultraglide to system o bardzo dobrych parametrach termoizolacyjnych. Stosowany jest głównie do projektowania konstrukcji przesuwnych lub podnoszono-przesuwnych w budynkach mieszkalnych, jak i użyteczności publicznej.

Dzięki swoim parametrom system Ultraglide pozwala na projektowanie konstrukcji o bardzo dużych gabarytach skrzydeł jezdnych: maksymalna wysokość skrzydła to 3,3 m, a szerokość 3,35m. Maksymalna waga skrzydeł może wynosić nawet 250 kg dla opcji przesuwnej i 400 kg dla opcji podnoszono-przesuwnej.

Obsługa drzwi przesuwnych Ultraglide może odbywać się ręcznie, jak i być sterowana za pomocą automatyki.

Na bazie systemu dwutorowego możliwe kombinacje dwu-, trzy- i czteroelementowe. System dostosowany do najnowszych wymagań w dziedzinie izolacyjności termicznej. Zastosowano w nim przekładki termiczne wzbogacone włóknem szklanym, wkłady termiczne oraz wkłady podszybowe poprawiające izolacyjność termiczne przekroju.

Drzwi przesuwne Ultraglide dostępne są w szerokiej kolorystyce z palety RAL, kolorów strukturalnych, drewnopodobnych, anody i dwukolorowe.

Zobacz ofertę klamek

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X