Europen Union
Dla architektówDla partnerów

Schüco Nordic

» Oferta » Oferta PVC » Okna PCV » Schüco Nordic

Okna skandynawskie w Awilux

Okna do domu w typie skandynawskim oferują wyjątkowo wysoki poziom szczelności, jednocześnie zacierając granicę między wnętrzem a otoczeniem. Dla rozwiązań w stylu nordyckim został przeznaczony innowacyjny system okienny Schüco PVC Alu Inside Nordic dostępny w ofercie Awilux, umożliwiający połączenie nieograniczonej możliwości projektowania przesyconej światłem architektury z wysoką izolacyjnością cieplną na poziomie pasywnym.

Schüco Alu Inside Nordic to system okien otwieranych na zewnątrz. To bardzo popularne rozwiązanie na rynkach skandynawskich, ale może też być ciekawą alternatywą dla stolarki stosowanej w Europie Zachodniej.

W innowacyjnej konstrukcji zastosowano technologię łączenia PVC z ciągłymi, aluminiowymi wzmocnieniami, która pozwala jednocześnie wyeliminować mostki termiczne, jak i zapewnić wysoką energooszczędność oraz optymalną stabilność okna. Mechanizm otwierania na zewnątrz pozwala na uzyskanie bardzo dobrych parametrów szczelności. Okucia znacząco zwiększają też bezpieczeństwo antywłamaniowe.

W dostępnych w ofercie Awilux oknach Alu Inside Nordic zwiększono również funkcjonalność typowego okna skandynawskiego. Oprócz mechanizmów okuć rozwiernych, wychylnych, boczno-rozwiernych i górno-rozwieranych, dostępna jest również opcja skrzydeł obrotowych typu Top-Swing. Umożliwia ona swobodne obrócenie zewnętrznej powierzchni skrzydła do wewnątrz pomieszczenia, co umożliwia jego bezpieczne i komfortowe mycie.

Dodatkową zaletą systemu jest ochrona okuć przed zabrudzeniem i działającą korozyjnie wilgocią. W pozycji zamkniętej mechanizm jest ukryty w dobrze uszczelnionym zagłębieniu w profilu. Trzy niezależne płaszczyzny uszczelnienia gwarantują dodatkową ochronę przed warunkami pogodowymi, a także hałasem.

Czołowa szerokość ramy wynosi zaledwie 94,5 mm, co przekłada się na zwiększenie udziału szyby i lepsze doświetlenie wnętrza naturalnym światłem.

System PVC Alu Inside Nordic może być stosowany w budownictwie pasywnym

Głębokość zabudowy 120mm

Liczba komór 11/7

Pakiet szybowy Ug=0,5

Współczynnik przenikania Uw=0,68*

Okucia Winkhaus, Schüco, IPA

*dla okna referencyjnego 1230x1480 mm

AluInside Nordic
AluInside Nordic
AluInside Nordic

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X