Europen Union
Dla architektówDla partnerów

Schüco AluInside

» Oferta » Oferta PVC » Okna PCV » Schüco AluInside

LivIng Alu Inside w standardzie pasywnym

Trend architektury pasywnej, tworzonej z szacunkiem dla natury i środowiska, rozwija się bardzo dynamicznie. W nowoczesnych budynkach najważniejszym aspektem jest oszczędność energii.

System LivIng Alu Inside jest odpowiedzią na potrzeby energooszczędności oraz estetyki. Zastosowano w nim opatentowaną technologię łączenia aluminium z tworzywem sztucznym.

Ciągłe wzmocnienia aluminiowe gwarantują całej konstrukcji stabilność niemal identyczną z uzyskiwaną za pomocą wzmocnień stalowych. Dzięki 7-komorowej konstrukcji profili oraz odpowiedniemu rozmieszczeniu wzmocnień aluminiowych, w systemie Schüco LivIng Alu Inside wyeliminowano mostki termiczne. Gładka powierzchnia aluminium odbija ok. 90% promieniowania cieplnego.

Optymalny podział komór, zmniejszenie szczeliny wrębowej oraz dodatkowe strefy izolacji o dużej objętości, służące do opcjonalnego wprowadzenia izolatorów termicznych, umożliwiają uzyskanie doskonałych parametrów izolacyjności cieplnej.

Głębokość zabudowy 82 mm

Liczba komór 7

Pakiet szybowy Ug=0,5

Współczynnik przenikania Uw=0,68*

Okucia Winkhaus

*dla okna referencyjnego 1230x1480 mm

Opcje wyposażenia

rolety awilux Rolety akcesoria awilux Akcesoria

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X