Europen Union
Dla architektówDla partnerów

Aliplast Genesis

» Oferta » Oferta ALU » Okna aluminiowe (okna ALU) » Aliplast Genesis

Aliplast Genesis

Dostępny w ofercie Awilux system Genesis 75 to trójkomorowy system okienny przeznaczony do konstruowania okien o podwyższonej izolacyjności termicznej. System Genesis, spełniając rygorystyczne wymagania, które wejdą w życie w 2021 roku, już teraz idealnie sprawdzi się w domach energooszczędnych oraz pasywnych.

W ramach profilu zastosowano nowoczesne materiały izolacyjne, a obok klasycznej okiennej uszczelki centralnej, zaprojektowano dodatkową uszczelkę termiczną. Dzięki temu rozwiązaniu uzyskano bardzo wysoką szczelność okien (infiltracja powietrza, wodoszczelność) oraz nowatorski wygląd i estetykę.

System okienny Genesis 75 ustanawia nowy standard izolacyjności okien, przy zachowaniu najwyższej ergonomii użytkowania oraz nowoczesnej estetyki profili.

Okna dostępne są w szerokiej kolorystyce palety RAL, kolorów drewnopodobnych, anodowanych czy strukturalnych.

Podstawą systemu Genesis 75 są kształtowniki ram o głębokości 75 mm, na bazie których można konstruować różne typy okien (nieotwierane, rozwierne, rozwierno – uchylne, uchylno – przesuwne PSK) oraz zewnętrzne drzwi i witryny. System przeznaczony jest do projektowania konstrukcji okiennych do budynków energooszczędnych, a nawet pasywnych.

Głębokość zabudowy 75 mm

Liczba komór 3

Pakiet szybowy Ug=0,5

Współczynnik przenikania Uw=0,9*

Okucia Winkhaus

*dla okna referencyjnego 1230x1480 mm

Zobacz ofertę klamek

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X