Europen Union
Dla architektówDla partnerów

Aliplast Star

» Oferta » Oferta ALU » Okna aluminiowe (okna ALU) » Aliplast Star

Aliplast Star

To nowoczesny, trójkomorowy system okienno-drzwiowy o bardzo dobrych parametrach cieplnych, spełniający wymogi budownictwa pasywnego. System jest połączeniem optymalnej stabilności, wysokiego poziomu izolacyjności termicznej i akustycznej oraz elegancji.

System jest szczególnie rekomendowany do budynków niskoenergetycznych i poddawanych termomodernizacji, podnosząc komfort cieplny również w standardowych obiektach. Zastosowana przekładka termiczna o głębokości 45 mm, wykonana z solidnych i sprawdzonych materiałów, stanowi niezawodną barierę ciepłochronną.

Okno zbudowane na systemie STAR 90 posiada innowacyjny system odprowadzenia wody deszczowej. Wszystkie elementy zaślepiające otwory odwodnieniowe są niewidoczne, co jednocześnie wpływa na nieskazitelny design i harmonijny wygląd okna.

W oknach można zamontować zawiasy ukryte do skrzydła o wadze do 150 kg.

Okna dostępne są w szerokiej palecie kolorystycznej RAL, lakierach strukturalnych, drewnopodobnych, anodowanych. Istnieje również możliwość zamówienia okien dwukolorowych (bikolor).

Głębokość zabudowy 90 mm

Liczba komór 3

Pakiet szybowy Ug=0,5

Współczynnik przenikania Uw=0,8*

Okucia Winkhaus

*dla okna referencyjnego 1230x1480 mm

Zobacz ofertę klamek

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X