Europen Union
Dla architektówDla partnerów

Aliplast Imperial

» Oferta » Oferta ALU » Okna aluminiowe (okna ALU) » Aliplast Imperial

Aliplast Imperial

To trójkomorowy system przeznaczony do konstruowania okien, drzwi oraz różnego rodzaju witryn. Zastosowana w profilach przekładka termiczna o szerokości aż 24 mm, wykonana z poliamidu wzbogaconego dodatkiem włókna szklanego, znacznie poprawia wytrzymałość mechaniczną komory zewnętrznej i wewnętrznej profili. Przekładkę termiczną dodatkowo wyposażono w żyłkę uszczelniającą Coex, która w trakcie procesu wypalania polakierowanych proszkowo profili tworzy niezawodną paraizolację i doskonałe uszczelnienie.

System pozwala na projektowanie nowoczesnych rozwiązań konstrukcji okiennych w wielu wariantach.

Okna dostępne są w szerokiej palecie kolorystycznej RAL, lakierach strukturalnych, drewnopodobnych, anodowanych. Istnieje również możliwość zamówienia okien dwukolorowych (bikolor).

System przeznaczony jest do konstruowania drzwi zewnętrznych, okien oraz witryn.

Zaletą okien na systemie Imperial jest możliwość optymalnego doboru skrzydła do gabarytów okna. System oferuje kilka rodzajów ościeżnic okiennych oraz skrzydeł. 

Głębokość zabudowy 65 mm

Liczba komór 3

Pakiet szybowy Ug=0,5

Współczynnik przenikania Uw=1,2*

Okucia Winkhaus

*dla okna referencyjnego 1230x1480 mm

Zobacz ofertę klamek

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X