Europen Union
Dla architektówDla partnerów

Decor

» Oferta » Drzwi » AWIDOOR AVANGARDE » Decor

Linia Decor

LINIA DECOR – to linia zapewniająca nie gorsze wrażenia estetyczne od linii Lignum lecz bazująca na najwyższej jakości okleinach drewnopodobnych. Proste, pełne wypełnienia nadają równie niepowtarzalnego wyglądu. Kilka kolorów oklein pozwala lepiej dobrać odpowiedni odcień do pozostałych elementów wykończenia domu a ciemne frezowania nadają wyrazistości. Oferta skierowana także do osób, które nie chcą zawracać sobie głowy koniecznym olejowaniem prawdziwego drewna nie tracąc przy tym na wrażeniach estetycznych. Na uwagę zasługuje także sama technologia wykonania wypełnienia, gdyż okleina nie jest docinana równo z krawędziami wypełnienia ale zachodzi aż na druga stronę i w naturalny sposób i w naturalny sposób obejmuje także samą krawędź co jest szczególnie ważne w modelach nakładkowych.

W tej linii proponujemy 3 modele: AION, KORA I GAJA, które mogą występować w kolorach Mountain Oak, Dessert Oak, Monumental Oak.

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X