Europen Union
Dla architektówDla partnerów

AWIDOOR AVANGARDE

» Oferta » Drzwi » AWIDOOR AVANGARDE

SERIA AVANGARDE

Kolekcja AWIDOOR AVANGARDE, jest propozycją na wskroś nowoczesnych i podążających za aktualnymi trendami drzwi zewnętrznych. Bazuje na systemie Aliplast Star 90 i występuje już w wersji podstawowej jako skrzydło z jednostronną nakładką od strony zewnętrznej.

Zastosowane okładziny to m.in. beton artystyczny, ceramika oraz naturalne drewno!

Ich proste linie i stonowana stylistyka wpisują się w obecne trendy nowoczesnych budynków jednorodzinnych. Cała uwaga skupiona jest na doborze niepowtarzalnych materiałów, na ich strukturze, grze światła na ich powierzchni czy wręcz wrażeń z ich dotyku.

Odpowiednio dobrane dodatki pozwalają skomponować bardzo ciekawe i niepowtarzalne drzwi podkreślające nowoczesny styl domu i status jego właściciela. Widoczne ramy okienne oferowane są standardowo w kolorze antracytowym (RAL7016 półmatt), aby dodatkowo podkreślić zarys niepowtarzalnych drzwi. W opcji do wyboru jest również pakiet Nero z niepowtarzalnym lakierem Black Matt.

ZOBACZ PREZENTACJĘ KOLEKCJI AWIDOOR AVANGARDE

Kolekcja AWIDOOR Avangarde jest podzielona na następujące linie stylistyczne:

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X