Europen Union
Dla architektówDla partnerów

LivIngslide

» Oferta » Oferta PVC » Drzwi tarasowe » LivIngslide

Schüco LivIngSlide – komfortowe połączenie wnętrza i otoczenia

Przepełnione światłem pomieszczenia i zjawiskowe widoki? To wszystko możliwe dzięki systemowi drzwi podnoszono-przesuwnych z PVC Schüco LivIngSlide. Dzięki kilku prostym ruchom, taras staje się przedłużeniem salonu.
System Schüco LivIngSlide daje wiele możliwości projektowych, zarówno w budynkach nowych, jak i modernizowanych.

System posiada skrzydła o głębokości zabudowy 82 mm i jest spójny pod względem wymiarowym z systemem Schüco LivIng, co zapewnia dostęp do szerokiej gamy profili dodatkowych, listew przyszybowych czy akcesoriów szklenia. W profilu skrzydła zastosowano termozgrzewalne uszczelki z EPDM. Po zgrzaniu są one miękkie w narożach wewnętrznych i zapewniają optymalną szczelność, a tym samym ciepło.

O doskonałej izolacyjności cieplnej świadczy również termoizolowany próg oraz aluminiowe profile wzmacniające w ramie okna, a także specjalna przekładka termiczna zintegrowana z dodatkowymi izolatorami, która zapobiega powstawaniu mostków termicznych, kondensacji wody i powstawaniu przeciągów.

System wyróżnia się też atrakcyjnym wyglądem. Wąska centralna strefa styku profili zapewnia maksymalne doświetlenie wnętrz. Schüco LivIngSlide poszerza swobodę projektowania o systemową koncepcję wykończenia powierzchni i bogatą kolorystykę.

Zalety systemu:

  • Ochrona przed hałasem dzięki optymalnej izolacyjności akustycznej
  • Maksymalna efektywność energetyczna dzięki przemyślanej konstrukcji
  • Maksymalny komfort obsługi - nawet w przypadku dużych elementów
  • Zwiększone bezpieczeństwo dzięki odporności na włamanie do klasy RC2
  • Ograniczona do minimum konserwacja i pielęgnacja dzięki zastosowaniu trwałych materiałów

Głębokość zabudowy 194 mm

Liczba komór 7

Pakiet szybowy Ug=0,6

Współczynnik przenikania Uw=0,77*

Okucia Hautau

*dla okna referencyjnego o wymiarach 3500x2300mm.

Jako opcja, dostępna jest wersja Schüco LivIngSlide Panorama, która ma maksymalnie zwężone profile. W części stałej profil ramy ukryty jest w progu, dzięki czemu szyba sięga niemalże posadzki. Dzięki temu LivingSlide Panorama gwarantuje 10% więcej światła niż wersja podstawowa systemu. 


Zobacz prezentację systemu:

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X