Aktualności

» Aktualności » IV Awilux Półmaraton Leszno

IV Awilux Półmaraton Leszno

Data publikacji: 2019-03-19

IV Awilux Półmaraton Leszno przeszedł do historii. Gratulujemy wszystkim biegaczom i dziękujemy za udział!

Jacek Stadnik z Krosna Odrzańskiego wygrał IV Awilux Półmaraton Leszno (01:14:20).

Drugie miejsce zajął Sebastian Gołębiewski z Bogatyni (01:15:48), a na trzecim stopniu podium stanął Marcin Lamperski z Rawicza (01:17:11).

Spośród kobiet najszybsza na mecie była dziś Dorota Przybysz z Grodziska Wielkopolskiego (01:30:53).

Oficjalne wyniki TUTAJ

Trasa półmaratonu podobnie, jak w latach ubiegłych, wiodła ulicami miasta i liczyła 21,095 km. Zawodnicy musieli pokonać dwie pętle wokół centrum miasta. Na trasie dopingowali ich kibice.

IV Awilux Półmaraton Leszno ukończyło 446 osób.

Poza zwycięzcami biegu, medale otrzymali rownież: Prezydent Leszna Łukasz Borowiak oraz prezes Awilux Karol Szkudlarczyk.

IV Awilux Półmaraton Leszno zakończony

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności