Europen Union
Dla architektówDla partnerów
Galerie

Realizacje

;
» Realizacje

The Ilion - Marietta, Atlanta

 Luksusowe mieszkania w Atlancie

W świecie prestiżowych kompleksów apartamentowych deweloperzy i architekci nieustannie poszukują innowacyjnych sposobów na poprawę komfortu życia mieszkańców. Wraz z rosnącym naciskiem na atrakcyjność wizualną, efektywność energetyczną i zrównoważony rozwój, okna i drzwi zyskały duże znaczenie i są obecnie traktowane priorytetowo, aby nie tylko wywołać efekt „wow” w nieruchomości, ale także zapewnić komfort mieszkańcom.

Ilion Luxury Apartments w eleganckim centrum Atlanty wykorzystuje najwyższej klasy okna i drzwi AWILUX, aby podnieść jakość życia mieszkańców, tworząc oazę luksusu i komfortu.
Wykorzystano też drzwi podnoszono-przesuwne z linii produktów AWILUX ze względu na ich energooszczędność i elegancję.

Oprócz walorów estetycznych, systemy okien i drzwi AWILUX charakteryzują się zaawansowanymi właściwościami termicznymi, które minimalizują przenikanie ciepła. Okna i drzwi tarasowe są wyposażone w pakiety 3-szybowe, tworząc skuteczną barierę termiczną, która latem odbija ciepło, a zimą zatrzymuje je wewnątrz. Przyczynia się to do bardziej komfortowego życia, ale także zmniejsza zużycie energii i obniża rachunki za media. Systemy okien i drzwi dobrze spełniają potrzeby dzisiejszych wymagających mieszkańców, którzy cenią efektywność energetyczną i zrównoważony rozwój, a z drugiej strony oczekują atmosfery luksusu, co może mieć wpływ na ich zadowolenie.
Przy wyborze luksusowych okien i drzwi kluczowa jest współpraca z renomowanym producentem i partnerem, który oferuje produkty wysokiej jakości i wyjątkową obsługę klienta.

Dystrybucją produktów AWILUX zajmuje się Eurostar Fenestration, wiodący partner, który we współpracy z architektami i projektantami dba o to, aby wybrane systemy okien i drzwi nie tylko zapewniały lepsze doznania, ale również spełniały najwyższe standardy luksusu, estetyki i parametrów użytkowych.

The Ilion Atlnta
The Ilion Atlnta
The Ilion Atlnta
The Ilion Atlnta
The Ilion Atlnta
The Ilion Atlnta

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X