Europen Union
Dla architektówDla partnerów
Porady

Porady

» Porady » Drzwi przesuwne Schüco - co je wyróżnia?

Drzwi przesuwne Schüco - co je wyróżnia?

Data publikacji: 2020-10-22

Drzwi przesuwne Schüco - co je wyróżnia?

Rozwiązania Schüco cieszą się dobrą renomą na całym świecie. Dostarczane przez firmę innowacyjne drzwi przesuwne to efekt niezwykle precyzyjnej niemieckiej inżynierii. Produkty spod znaku Schüco to także synonim doświadczenia i wiedzy, które naszym zdaniem znacznie przewyższają pozostałych producentów na rynku europejskim.

Schüco ASS 70 FD to wiodący na rynku produkt w technologii harmonijkowych drzwi przesuwnych. Aluminiowa rama drzwi z serii Schüco 70 łączy w sobie lekką i bardzo smukłą strukturę z wytrzymałością i trwałością, tworząc produkt najlepszej jakości.

Tu, w firmie Awilux uwielbiamy tworzyć produkty na bazie profili firmy Schuco, ponieważ mamy pewność, iż dostarczane klientom okna oraz systemy przesuwne to rozwiązania o najlepszych parametrach. Prawidłowy montaż naszych produktów, pozwala inwestorom przez wiele lat cieszyć się bezawaryjnym działaniem.

Najważniejsze zalety drzwi przesuwnych Schüco ASS 70 FD

  • Seria Schüco ASS 70 to elastyczna konstrukcja, gdzie panele rozsuwane mogą być w dowolną stronę lub do środka
  • Oferujemy wykonanie drzwi przesuwnych na miarę. Wymiary każdego z paneli mogą mieć do 1,2m szerokości oraz 3m wysokości. Ponadto oferujemy możliwość dowolnego wyboru koloru oraz wykończenia ram
  • Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii oraz zaawansowanych rozwiązań projektowych, praca (otwieranie i zamykanie) odbywa się niezwykle płynnie i cicho, przy minimalnym wykorzystaniu siły
  • Wspaniałe sposób na połączenie wnętrza z ogrodem
  • Wysoka energooszczędność - również przy rozwiązaniach o dużych powierzchniach przeszklenia

Więcej informacji na temat korzyści dla domu oraz wnętrz, wynikających z zastosowania drzwi harmonijkowych poznać można również w jednym z publikowanych wcześniej artykułów na naszym blogu.

Zapraszamy do zapoznania się z rozwiązaniami w zakresie drzwi przesuwnych w ofercie naszej firmy oraz do kontaktu z naszymi partnerami, w celu poznania szczegółowej wyceny.

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X