Europen Union
Dla architektówDla partnerów
Porady

Porady

» Porady » Drzwi harmonijkowe - 5 największych zalet

Drzwi harmonijkowe - 5 największych zalet

Data publikacji: 2020-10-19

Drzwi harmonijkowe - 5 największych zalet

Nowoczesne budownictwo to przede wszystkim duże przeszklenia, za sprawą których, pomieszczenia doświetlone są światłem naturalnym oraz sprawiają wrażenie bardziej przestronnych. Składane drzwi przesuwne są doskonałą odpowiedzią dla wszystkich klientów poszukujących nowoczesnych rozwiązań, wygody użytkowania oraz wysokiej jakości.

Dla wszystkich klientów rozważających zakup tego właśnie produktu, przygotowaliśmy zestawienie pięciu największych zalet przesuwnych drzwi składanych.

1. Jasno i przestrzennie

Drzwi harmonijkowe to najlepszy sposób na doświetlenie dużych pomieszczeń. W pozycji zamkniętej ten rodzaj drzwi wygląda niczym ściana ze szkła, która przepuszcza do wnętrza znacznie więcej naturalnego światła aniżeli standardowe drzwi tarasowe. Niepowtarzalny efekt uzyskamy również w pozycji otwartej, kiedy pomieszczenie zostaje niemalże połączone z ogrodem czy tarasem - żadnych ramek i słupków, jednym słowem niczym nie ograniczona, duża przestrzeń. Efekt wizualny jaki można uzyskać dzięki drzwiom tego rodzaju jest imponujący.

2. Trwałość i jakość

Drzwi harmonijkowe Schüco ASS 70FD to produkt o wyjątkowej trwałości, który objęty jest 5-letnią gwarancją. Warto dodać, że aluminiowe drzwi składane znacznie lepiej sprawdzają się podczas zmian pogody. Są odporne na odkształcenia i zgięcia na skutek działania wysokich temperatur. Ponadto drzwi tego typu są znacznie mniej narażone na rozwarstwianie.

Systemy aluminiowych drzwi składanych Schüco to gwarancja produktu najwyższej jakości na rynku.

3. Wygląd i estetyka

Drzwi harmonijkowe stały się nierozłącznym dodatkiem dla nowoczesnych projektów wnętrz. Projektanci (oraz klienci) uwielbiają je przede wszystkim za ich elegancję oraz prostotę, a także za najlepszy i najbardziej efektowny sposób całkowitego połączenia tego co na zewnątrz z tym co wewnątrz. Profile Schüco ASS 70FD dostępne są w różnej kolorystyce, z możliwością zastosowania różnych kolorów od strony wewnętrznej i zewnętrznej.

4. Izolacja termiczna i akustyczna

Duże przeszklenie wcale nie musi oznaczać strat ciepła, wręcz przeciwnie. Schüco ASS 70FD to bardzo wysokie parametry izolacji termicznej, które dodatkowo mogą zostać poprawione poprzez zastosowanie szyby przeciwsłonecznej.

5. Oszczędność miejsca

Drzwi harmonijkowe no najlepszy sposób na pełne wykorzystanie powierzchni pomieszczenia. Całkowite złożenie po otwarciu pozwala nie tylko zaoszczędzić sporo miejsca w pomieszczeniu, ale również nadaje wspaniały, minimalistyczny efekt.

Składane drzwi przesuwne dostępne są w ofercie Awilux. Zapraszamy do kontaktu z lokalnymi partnerami handlowymi w celu zapoznania się z aktualną ofertą.

Produkt Schüco ASS 70FD prezentowaliśmy również we wpisie: Schüco ASS 70FD – Harmonijkowe drzwi tarasowe jakich szukasz.

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X