Schuco partner Awilux Europen Union
Dla architektówDla partnerów

AWIDOOR GARDEN

» Oferta » Drzwi » AWIDOOR GARDEN

AWIDOOR GARDEN

Drzwi z tej kolekcji wykonane są w systemie PVC Schueco Living 82MD na skrzydle pośrednim 110mm. Wyposażona zostały w 3 ryglową zasuwnicę D2, 3 nawierzchniowe zawiasy oraz obustronną klamkę na szyldzie długim, którą można zastąpić zintegrowanym pochwytem w kształcie gałki lub półkola. Drzwi te oferujemy w wersji całoszklanej, z szybą Disreet oraz z prostymi w formie wypełnieniami wsadowymi. Do wyboru łącznie mamy 5 propozycji, którym nadaliśmy kojarzone odpowiednio z ogrodem nazwy: CROCUS, TULIP, ASTER, CYCLAMEN i MARIGOLD.

Ich przeznaczeniem jest szerokie zastosowanie jako drzwi dodatkowych często pomocnych w bezpośrednim wyjściu na ogród z kuchni, garażu czy pomieszczeń gospodarczych, które umożliwiają ich zamknięcie od zewnątrz. Możliwość ich wykonania w tych samych okleinach co kolekcja Style oraz stolarka okienna pozwala na stworzenie harmonijnego i jednolitego obrazu domu i otoczenia.

Atrakcyjna cena i gotowe rozwiązania pomogą zapewne wielu klientom na wybór takiego rozwiązania.

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X