Schuco partner Awilux Europen Union
Dla architektówDla partnerów

AWIDOOR STYLE

» Oferta » Drzwi » AWIDOOR STYLE

AWIDOOR STYLE

Drzwi z kolekcji AWIDOOR Style wykonane są na bazie znanych już w AWILUX drzwi zewnętrznych w systemie Schueco Living 82MD. Sprawdzony system, wraz z szeroką paletą wypełnień w wielu atrakcyjnych kolorach, pozwoli bez problemu wybrać „swój” model każdemu zainteresowanemu klientowi.

Kolekcja Style zawiera łącznie aż 27 propozycji drzwi wejściowych w 10 wariantach oklein zewnętrznych i wewnętrznych. Podstawowy kolor jest biały. Drzwi dostępne są także w kolorach:

Oferta podzielona jest na dwie linie produktowe.

  • Linia Basic koncentruje się na estetycznych ale prostych w swoim wyrazie wzorach wypełnień.
  • Linia Elegance z kolei wśród modeli wypełnień posiada wzory bardziej wyrafinowane i często wzbogacone o dodatkowe elementy ozdobne jak np. aplikacje ze stali szlachetnej. Część modeli występuje w obu wariantach.

Wszystkie proponowane modele opierają się na wersji wsadowej wypełnienia.

Bogato wyposażona wersja podstawowa daje możliwości opcjonalnej zmiany długości zastosowanego pochwytu, zmiany szkła transparentnego na ornamentowe oraz doposażenia drzwi w jeden z pakietów bezpieczeństwa.

Drzwi PVC są często dobrą alternatywą cenową dla drzwi aluminiowych i znajdują także szeroką grupę nabywców wśród inwestorów przeprowadzających remont swoich domów. Nierzadko też znajdują zastosowanie jako drugie, dodatkowe drzwi do nowego domu od bocznej strony budynku.

W tym systemie oferujemy drzwi w maksymalnym wymiarze 1200 x 2300mm. Opcjonalnie możliwe jest także wykonanie przeszklonej, stałej części bocznej.

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X