Schuco partner Awilux Europen Union
Dla architektówDla partnerów

AWIDOOR PRESTIGE

» Oferta » Drzwi » AWIDOOR PRESTIGE

AWIDOOR PRESTIGE

Technologia oraz modele oferowane w tej kolekcji są kontynuacją i rozwinięciem naszej dotychczasowej oferty drzwiowej pod ogólną nazwą AWIDOOR. Technologia oparta jest o znane już systemy aluminiowe o grubości zabudowy 90mm. Oferta została obecnie poszerzona o możliwość wyboru w wersji podstawowej praktycznie każdego gładkiego koloru RAL oraz w opcji dodatkowej zastosowania lakierów strukturalnych oraz wykonania drzwi dwukolorowych (inne kolory od wewnątrz i od zewnątrz). Ponadto, istnieje także możliwość dopłaty do systemu Schuco.

Kolekcja wzbogaciła się o kolejne 5 modeli o nowoczesnej stylistyce i obejmuje obecnie aż 15 modeli. Frezowania oraz aplikacje ze stali szlachetnej wprowadzają ożywienie i nadają niepowtarzalnego stylu drzwiom wejściowym.

Standardowe wyposażenie obejmuje jednostronną, zewnętrzną, nakładkę drzwiową, którą w opcji można zamienić na nakładkę obustronną. Okrągłe pochwyty ze stali szlachetnej o różnych długościach dopełniają widoku od zewnątrz. W ofercie dodatkowej dostępne są pakiety DOOR Protect 1 oraz DOOR Protect 2 a także pakiet KOMFORT z osobnym czytnikiem linii papilarnych i opcjonalnym zdalnym sterowaniem TAHOMA.

W kolekcji Prestige możliwe jest także doposażenie drzwi w stałą, przeszkloną część boczną z gotowym przeszkleniem Disreet i szybą VSG.

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X