Europen Union
Dla architektówDla partnerów
Aktualności

Aktualności

» Aktualności » Nasz nowy profil aMOTION

Nasz nowy profil aMOTION

Data publikacji: 2021-10-27

Nasz nowy profil aMOTION

Prezentujemy ofertę nowego profilu aMOTION. Wybrane przez nas rozwiązania stanowią uzupełnienie naszej dotychczasowej oferty okien i drzwi przesuwnych z PVC. Dobór rozwiązań został przygotowany na podstawie wnikliwej analizy potrzeb klientów.
Mamy nadzieję, że spełnią one Państwa oczekiwania.

Seria aMOTION zawiera następujące linie:

aMORE – system okienny o głębokości zabudowy 82,5 mm; dzięki środkowej uszczelce oraz sześciokomorowej konstrukcji ościeżnicy zapewniona jest doskonała izolacja cieplna.

aMORE LUX – system okienny o głębokości zabudowy 82,5 mm z trzecią uszczelką oraz z obniżonym skrzydłem, dzięki czemu do wnętrza wpada o 25% więcej światła.

aCUBE – nowoczesny system okienny o głębokości zabudowy 74 mm z dodatkową uszczelką, który wyróżnia się prostymi konturami. To doskonała propozycja dla architektów i deweloperów.

aMOOD – system przesuwny, w ramach którego można konstruować drzwi tarasowe, jak również okna przesuwne, co jest nowością w naszej ofercie. To optymalne wykorzystanie przestrzeni z bardzo dobrymi parametrami szczelności.

aSLIDE system drzwi przesuwnych o głębokości zabudowy 190 mm.

Wszystkie profile dostępne są w bogatej kolorystyce, jednak na szczególne wyróżnienie zasługuje całkowicie nowy w naszej ofercie acrylcolor. To jedyna w swoim rodzaju powłoka ze szkła akrylowego, którą uzyskujemy dzięki unikalnej metodzie barwienia powierzchni profili w procesie koekstruzji. Acrylcolor jest wyjątkowo trwały i odporny na łuszczenie oraz odpryski. Ma satynową, gładką powłokę, która jest o 0,5 mm grubsza od standardowej okleiny. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą nową ofertą.

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X