Europen Union
Dla architektówDla partnerów
Aktualności

Aktualności

» Aktualności » Rekomendacja dla AWILUX

Rekomendacja dla AWILUX

Data publikacji: 2021-06-24

Rekomendacja dla AWILUX

Showroom AWILUX w Lesznie otrzymał prestiżowy tytuł "Rekomendowany salon okien i drzwi Stolarki VIP".

Wyróżnienie odebrał Rafał Buczek, szef sprzedaży na Polskę.

Przyznawany przez Stolarkę VIP tytuł jest znakiem jakości i wiedzy o wysokiej jakości oferowanych produktów, profesjonalnej obsłudze klienta, doskonałym wyglądzie salonu, chęci rozwoju firmy oraz pracowników (szkolenia, innowacyjne produkty, certyfikaty).

Program ten skupia najlepsze salony sprzedaży stolarki w Polsce i jest doskonałym sposobem na wyróżnienie się na tle lokalnej konkurencji.

- Klienci, inaczej konsumenci poszukują innowacyjnych, ale sprawdzonych rozwiązań. Lubią znane firmy, ale kupują lokalnie – salony mają sprostać tym potrzebom i oczekiwaniom. Poprzeczka dla kandydatów ustawiona jest wysoko i nie jest łatwo sprostać wymaganiom naszego programu, ale to właśnie te salony mają być awangardą polskiej stolarki i świecić najlepszym przykładem. Najlepszy to najlepszy i już – mówi Grzegorz Cendrowski, organizator programu VIP.

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz zapytać o wycenę, poradzić się w sprawie najlepszego rozwiązania dla swojego domu? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno

NIP: 6972187992, REGON: 300358560

Tel.: +48 65 525 42 90Fax:+48 65 525 42 91

Imię i nazwisko:
Firma:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: AWILUX Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Budowlanych 9, PL 64-100 Leszno i jej autoryzowanych partnerów handlowych w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych. Szczegóły w Polityce prywatności

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X